0 %
(0 hodnocení)
Osprey 50 l černé Hrudní pás Bederní pás
0 %
(0 hodnocení)
Osprey 50 l černé Hrudní pás Bederní pás

Popis

Osprey Rook 50l black

S jednoduchým, progresivním designem je Rook 50 vysoce inovativním batohem navržen pro vysokou úroveň pohodlí a prémiový střih.

Rook 50 má nastavitelný ventilovaný zádový systém využívající AirSpeed síťovinu. To umožňuje tělu ponořit se do bederního pásu a bederní oblasti batohu, což výrazně zvyšuje celkové pohodlí a poskytuje velmi stabilní a podpůrné přenášení nákladu.

Nastavení délky trupu je velmi intuitivní. Rook 50 lze rychle a jednoduše nastavit tak, aby perfektně seděl. Aby se vešly na širší škálu délek trupu, tyto batohy se dodávají s dvojitými body pro zvedání zátěže na horním rámu, což zajišťuje, že postroj zůstane pohodlný v jakékoli poloze, ve které je umístěn. Velký, vysoce polstrovaný bederní pás poskytuje velmi pohodlné nošení a pomáhá při přenášení těžších nákladů v batohu.

Rook obsahuje všechny náležitosti pro vícedenní výlety; velká kapacita s horním víkem a prostorem na spacák. Vnitřní přihrádka poskytuje oddělenou spodní přihrádku, která se dá odepnout, když se nepoužívá. Několik kompresních popruhů umožňuje, že batoh zůstane stabilní, přičemž nezasahuje do síťovaných kapes na láhev s vodou. Dvě kapsy na bederním pásu a velká kapsa na vrchním víku s klipem na klíče poskytují snadný přístup k menšímu vybavení.

Rook je kompatibilní s denními batohy Osprey's Daylite, což vám umožní připevnit menší batoh k většímu. Se všemi těmito funkcemi a výhodami se Rook postaví každé výzvě.
Vlastnosti

Nastavitelná délka trupu
Kompatibilní se sérií Daylite
Vnitřní hydratační rukáv
Velká spodní přihrádka na zip
Přístup k hornímu věku
Hrudní popruh s nouzovou píšťalkou
Odnímatelné popruhy na karimatku
Základní vstup na zip
Lehký obvodový rám
15 mm boční kompresní popruhy
Kapsy na láhev s vodou s dvojitým přístupem PowerMesh™
Nastavitelný AirSpeed™ na zádovém panelu ze síťoviny
Kapsa na zip v horním víku
Integrovaná a odnímatelná pláštěnka
Prostor pro spacák
Dvě kapsy na bederním pásu na zip
Zobrazit více

Parametry

Značka Osprey
Objem 50 l
Barva černé
Hrudní pás ano
Bederní pás ano
Pláštěnka ano
Kompatibilní s rezervoárem ano