100 %
(2 hodnocení)
Bestway allround SUP 150 kg nafukovací 366 l

Popis

Paddleboard HYDRO FORCE PANORAMA 11'2

PANORAMA 11'2" x 35" x 6"

univerzální / rodinný

 

Nafukovací paddleboard z kategorie Allround je svými zaměřením určen primárně jako rodinný paddleboard s nosností až 150kg! Paddleboard má tloušťku 6", šířku 35" a délku 11'2". Paddleboard je určen pro jezdce s hmotností do 150kg. Díky své šířce nabídne perfektní stabilitu za každých podmínek. Jde o 340 cm dlouhý a 89 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou DROP-STITCH technologií. Zajímavostí je pak průhledné okénko v přední části, které Vám nabídné famózní výhled na hladinu moře, řeky či jezera!

Konstrukce: (DL - "Double layer")

Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.Paddleboardy mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Součást balení:

- Plovák Panorama 11'2" 35"

- dry bag Neon 25l

- transportní batoh

- trojdílné skládací pádlo (dle výběru)

- zarážka nohou

- vysokotlaká pumpa

- opravná sada

- nožní leash
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bestway
Typ allround SUP
Nosnost 150 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 366 l
Rozměry 340 x 89 x 15 cm
Technologie konstrukce dvoukomorové
Pro dvě osoby ne
Zobrazit více parametrů