85 %
(2 hodnocení)
Skiffo windsurf SUP 140 kg nafukovací 269 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
85 %
(2 hodnocení)
Skiffo windsurf SUP 140 kg nafukovací 269 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Paddleboard Skiffo SMU 10'4 Combo komplet s plachtou

Výhodná sada SKIFFO SMU 10'4 COMBO + plachta STX POWERKID nebo plachta F2 Checker + kardanový kloub pro připojení plachty.
SKIFFO SMU 10'4 COMBO - je skvělý nafukovací paddleboard, windsurfing i kajak pro začínající i lehce pokročilé jezdce. Tento plovák se řadí do kategorie ALLROUND. Šířka 81 cm dodává plováku solidní stabilitu. Je výborný i pro výuku windsurfingu. Hravě si poradí i s menšími vlnami. Maximální váha jednoho jezdce je uváděna až 140 kg. Dodáván s kajakovou sedačkou i kombinovaným 4-dílným SUP/KAJAK pádlem.
Plovák je možno oplachtit a používat jako windsurfing.  Kompletní sadu s plachtou najdete zde.
Velikost plachty 4.5 doporučujeme pro jezdce do výšky max 185 cm!!! Z důvodu velikosti ráhna při nastrojení plachty. Vyšší jezdci vybírejte plachtu 5.0 nebo 5.5
Délka plováku je 315cm, šířka 81cm, výška 15cm. Objem 269 litrů. Váha 10,5kg.
Pro propojení nafukovacího paddleboardu s plachtou doporučujeme zásadně používat kardanový kloub, který výrazně eliminuje síly působící na palubu plováku, je lépe se vyhnout gumovým kloubům. Navíc jej vždy utáhněte tak, aby plastová podložka kloubu těsně přiléhala na palubu. Vyhnete se tak problémům s poškozením insertu, případně celého plováku.
Plovák bez plachty naleznete zde.

Tento stylový paddleboard má řadu nových funkcí. Paluba je krytá speciálně upravenou měkkou pěnovou podložkou, která je příjemná na dotek a zároveň je výrazně protiskluzová. Zadní část pěnové podložky je podložena pro zvýšení stability při rychlé otočce.
Na palubě jsou integrována další 4 poutka D-ring, ke kterým je možné uchytit kajakovou sedačku, která je součástí balení.
Povrch plováku je potažen nášlapnou vrstvou EVA, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dokonalou přilnavost proti uklouznutí.
Na palubě je umístěn insert pro připojení plachty a lze na něm jezdít jako na windusrfingu.
Plovák je vybaven dvěma odnímatelnými SLIDE -IN finami s pojistkou.
V přední části paluby jsou integrovány 4 kroužky D-ring, do kterých je nataženo pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Doporučujeme dokoupit nepromokavý vak pro uložení osobních věcí - klíče od auta, telefon, peněženku.
Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
Rozměry nafouklého plováku SKIFFO:Délka 315cm, Šířka 81cm, Výška 15cm, Objem 290 litrů
Rozměry zabaleného plováku SKIFFO:90 x 45 x 24cm
Jakou zvolit velikost plachty k paddleboardu?
Co se týče výběru velikosti plachty, dospělým začátečníkům doporučujeme plochu plachty od 4,0 do 5,5 m2 dle jejich váhy, výšky postavy a pokročilosti. Menším, lehčím (do cca 80 kg), začínajícím jezdcům doporučujeme spíše 4,0 m2. Menší plachta se jednoduše vytahuje z vody a lépe se s ní manipuluje. Těžším (nad 90 kg), vyšším nebo pokročilějším jezdcům doporučujeme spíše 5,0 a 5,5 m2. Kompromisem je pak 4,4 m2. Plocha 3,6 m2 je vhodná pro drobné jezdce - dámy nebo juniory.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skiffo
Typ windsurf SUP
Nosnost 140 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 269 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky