90 %
(26 hodnocení)
Patpet Protištěkací Proti štěkání
Zobrazit další nabídky
90 %
(26 hodnocení)
Patpet Protištěkací Proti štěkání
Zobrazit další nabídky

Popis

Patpet 772S

Patpet 772S

Protištěkací obojek Patpet 772 S využívá pro korekci štěkání zvuk, vibraci a elektrostatický impuls. Citlivost na štěkání lze nastavit v 7mi úrovních, takže si sami určíte, jaká intenzita štěkotu přesahuje hranici vaší tolerance. Nastavitelná citlivost přizpůsobí obojek jednoduše pro všechny velikosti psů. Patpet 772 S umožňuje korekci impulzem vypnout a užívat  pouze korekci zvuk a vibraci. Využijte nabídku korekcí ve variantách: pouze zvuk, zvuk + vibrace, zvuk + elektrostatická korekce nebo zvuk + vibrace + elektrostatický impulz. Patpet 772 S je vodě odolný, bez obav obojek využijte i v mírně deštivém počasí. Obojek však nevydrží ponor, nikdy jej proto nepoužívejte ve vodě! Obojek disponuje velmi nízkou hmotností pouhých 70 g a snadným ovládáním jednotlivými tlačítky pro každou funkci. Citlivost nastavení a intenzitu korekcí zkontrolujete na miniaturním displeji zařízení. Obojek je dobíjecí a vydrží ve funkci při plném dobití až 14 dnů.

 

Jak Patpet 772 S funguje

Pokud pejsek přesáhne nastavenou hranici intenzity štěkotu, senzor tuto hladinu hluku zaznamená a zařízení spustí korekční funkce dle vašeho nastavení. Doporučujeme pro první stupeň korekce nastavit zvuk. V případě, kdy pejsek upozornění zvukem ignoruje, následuje vibrace (zařízení na obojku psa začne vibrovat) a teprve poté  případný impulz. Korekci impulzem je vhodné nastavit pro začátek na nejnižší úroveň (1), později si pes uvědomí souvislost mezi štěkáním a korekcí a zareaguje již na zvuk či vibraci. Impulz můžete také vynechat zcela. Korekce impulzem není vhodná pro nejmenší pejsky. Protištěkací obojek Patpet 772 S disponuje pro váš klid navíc i bezpečnostní pojistkou: pokud obojek spustí korekci 7krát během 1 minuty, režim se automaticky přepne do modu Stand by. V pohotovostním režimu setrvá po dobu jedné minuty a po té nastavené funkce resetuje. Spuštěný režim signalizuje obojek, jestliže 7krát po sobě zabliká. Vaši orientaci usnadní informace v přikládaném manuálu. Naleznete v něm doporučená nastavení vzhledem k plemenu a velikosti psů.

 

 

Detekce štěkání 

Patpet 772 S disponuje nastavitelnou citlivostí na štěkot v 7mi úrovních. Nastavíte-li vysokou citlivost na štěkání,  bude obojek korigovat pejska již při tichém štěkání. Určíte si tedy sami, jaká hlasitost štěkání je už přes míru. Díky nastavení citlivosti na štěkání bude obojek kompatibilní pro většinu psích plemen a temperamentů. Citlivost na štěkot umožňuje také korekci vytí pejska.

 

Typ korekce  

Obojek proti štěkání Patpet 772 S disponuje 3mi druhy korekcí s možností kombinace a nastavení intenzity v 7mi úrovních. Možnosti nastavení: pouze zvuk, zvuk + vibrace, zvuk + elektrostatická korekce nebo zvuk + vibrace + elektrostatický impulz. Zvukovou korekci můžete v případě potřeby vypnout. Škála citlivosti a volitelné korekce nabízí vhodné optimální nastavení pro velké, střední i malé pejsky.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrací či elektrostatického impulzu je k dispozici v 7mi nastavitelných úrovních. Patpet 772 S disponuje také detekcí citlivosti na štěkot a hodí se tak i ke korekci vytí. Ze 7mi stupňů síly vibrací a impulzu snadno vyberete tu optimální pro vašeho pejska. Obojek je vhodný pro psy malé, střední i velké. Všechny funkce ovládáte velmi jednoduše stiskem příslušných tlačítek a vaše nastavení uvidíte na miniaturním displeji.

 

 Baterie a nabíjení

 K obojku náleží integrovaný dobíjecí akumulátor s kapacitou 280 mAh. Při plném dobití setrvá zařízení ve svých funkcích po dobu 14ti dnů. 

 

 

 Vodotěsnost

Patpet 772 S je vodě odolný a hodí se pro venkovní použití i za mírného deště. Vlastností vodotěsnosti však obojek nedisponuje. Nevydrží ponor a nemá být vystaven příliš silným a  setrvalým dešťům! Ideální využití protištěkacího obojku je doma, nebo i na zahradě pouze za občasného nebo běžného deště. 

 

Plemeno 

 Obojek je vhodný pro všechna plemena a velikosti psů. Bez problémů zajistí komfort malým, středním i větším plemenům, protože poskytuje korekční variantu pro většinu psích temperamentů. Všechny nastavitelné funkce jako citlivost detekce a škála intenzity korekcí nabízí dostatečné množství korekčních modelů pro různé typy psů. Patpet 772 S poskytne vhodnou variantu pro různé typy plemen i temperamentu pejsků.

 

Délka obojku 

Součástí balení je také pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte podle potřeby. Nastavitelný řemínek pro objem krku 69 až 74 cm. Jednotka se na obojek snadno navléká a obojek disponuje již optimální šířkou pro hladký průvlek jednotky.

 

Váha a rozměry

 Obojek proti štěkání disponuje malými rozměry: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (šířka, výška, hloubka) a ergonomickým tvarem. Pejskům tak velmi usnadní nošení a snáze si na obojek zvyknou. Nízká váha pouhých 70 g (jednotka + obojek + akumulátor) zabezpečí komfort i menším plemenům psů. Jednotka disponuje navíc ergonomickým tvarováním, aby pejskovi umožnila snadno si na obojek zvyknout.

 

 

 

 

 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

- Možnost využití korekcí zvuk, vibrace, impulz

- Volitelné kombinace korekcí 

- Možnost vynechání impulzu

- Nastavitelná intenzita korekcí (7 úrovní)

- Citlivost na štěkot v 7mi úrovních

- Vodě odolné vlastnosti pro použití do deště 

- Lehké zařízení

- Snadná manipulace

- Pro všechny velikosti psů

- Vysoká výdrž po dobití

- Nedisponuje vodotěsností pro ponor

 

 
Kdy psovi pořídit protištěkací obojek?

Štěká váš pejsek, doma o samotě, na projíždějící auta nebo v jiných nevhodných situacích? Soustavné štěkání psa dokáže soužití s chlupáčem znepříjemnit a vede k vyhroceným sousedským konfliktům  či stresovým situacím. Abyste nemuseli pejska zavírat, nebo se ho dokonce vzdát, raději odstraňte zdroj potíží: nevhodné štěkání psa. Protištěkací obojek představuje vysoce účinnou metodu, kterou se pejsek rychle naučí. Díky široké nabídce vyberete obojek pejskovi na míru, vzhledem k jeho velikosti i temperamentu.

Varianty korekcí na obojku:

- Vibrace

- Zvuk

- Elektrostatický impulz

- Ultrazvuk

- Kombinace signálů

 

Jak se od sebe jednotlivé obojky liší?

- vodotěsnými vlastnostmi

- intenzitou a nastavením korekcí

- nastavením citlivosti na štěkot

- možností korigovat také vytí

- rozlišením štěkotu zvukem či vibrací hlasivek

- podle napájení a výdrže baterie 

-

Obsah balení

1x zařízení Patpet 772 S

- 1x nastavitelný pevný nylonový obojek

- 1x USB kabel pro dobití

- 1x manuál

- 1x testovací lampa

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Patpet
Typ produktu Protištěkací
Proti štěkání ano
Zobrazit další nabídky