79 %
(20 hodnocení)
Patpet elektronické obojky
Zobrazit další nabídky
79 %
(20 hodnocení)
Patpet elektronické obojky
Zobrazit další nabídky

Popis

Patpet T700 Elektronický Výcvikový obojek

Elektronický výcvikový obojek PatPet T700 oceníte, ať už se řadíte mezi zkušené cvičitele, nebo začínající majitele psích mazlíčků. Nabízí řadu nepostradatelných funkcí jako povel zvukem, vibrací či elektrostatickým impulsem.

Obojek PatPet T700 je vhodný jak pro menší psy od 7 kg, tak pro větší rasy dosahující 45 kg. O svého mazlíčka se nemusíte bát, protože vibrace i elektrostatický impuls je možné nastavit v 8 různých úrovních intenzity.

Toto nastavení kdykoliv upravíte tlačítky na vysílači. Sami si tak zvolíte, jak výrazné povely na obojku budou. 

Výcvik a venčení ve večerních hodinách vám usnadní podsvícený LCD displej vysílače. Vždy jsou na něm čitelné informace o síle impulzů i stav nabití baterie obojku a vysílače. 

Časté nabíjení? Kdepak, vydrží až 80 dní!

Obojek vyniká dlouhým pohotovostním režimem a rychlým nabíjením. Přestože vydrží v pohotovostním režimu až 80 dní, jeho nabití netrvá déle než 3 hodiny.

Dlouhou výdrž zaručuje kvalitní Lithium-Ion akumulátor s kapacitou 250 mAh. Společně s vysílačem obojek nabijete pomocí síťové nabíječky.

Na louku s dosahem vysílače až 600 metrů

Obojek společně s vysílačem fungují až na vzdálenost 600 metrů, což zaručí dostatečný prostor pro pohyb psa i na větších prostranstvích. Zároveň je ale možné jej použít také ve městě. Signál vysílače totiž neruší žádné frekvence běžně se vyskytující ve velkých městech.

Vysílač navíc zvládne obsluhovat i dva obojky, což oceníte v případě, že vychováváte více než jednoho psího mazlíčka. Na vysílači mezi nimi snadno přepínáte.

Obojek vyniká vysokou odolností

Velkou výhodou obojku PatPet T700 je jeho odolnost vůči vodě. Vysílač díky odolnosti IPX5 bez starosti zvládne déšť. Díky odolnosti IPX7 obojku nevadí déšť, sníh ani dovádění psa pod vodou. Používejte obojek a vysílač v počasí, ve kterém by člověk ani psa ven nevyhnal. 

Vhodný pro všechny velikosti psů

Obojek PatPet T700 libovolně nastavíte, je velmi pohodlný a nepřekáží pejskovi v pohybu. Velikost nastavíte v rozmezí od 26 do 65 cm. Samotný vysílač váží pouze 83 gramů a váš mazlíček se tak nebude snažit nadbytečnou zátěž strhnout.

Nebude mu na krku ani překážet díky šířce pouhých 4 cm, výšce 6 cm a hloubce jen 4 cm. Také vysílač je pouhých 5,5 cm široký a 14 cm dlouhý, a to včetně antény. 

Elektronický výcvikový obojek PatPet T700 doporučujeme všem majitelům, kteří hledají kvalitní zpracování, skvělé parametry a spolehlivost za přívětivou cenu. Našli jste lepší cenu? My vám ji dorovnáme a přidáme k objednávce dárek.

Našli jste lepší cenu? My Vám ji dorovnáme a přidáme k objednávce dárek.

Naše společnost je oficiálním distributorem značky Patpet v České republice. Garantujeme 100% pravost 3 roky záruky. 

Jen u nás záruka 3 roky i na zabudovaný akumulátor.

Na vrácení našeho zboží máte 30 dní a poštovné platíme my.  

Zákaznická podpora 7 dní v týdnu (od 8:00 do 20:00): +420607870893. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. 

 

Obsah balení
 

Technické parametry
 

- Přijímač

- Vysílač

- Obojek

- Nabíjeci kábel

- Testovací dioda

- Návod k použití

- Přijímač rozměry: 65 x 38 x 26 mm

- Vysílač rozměry: 110 x 55 x 21 mm

- Přijímač hmotnost: 83 g

- Materiál: PVC

- Dosah vzdálenosti: 600 m

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Patpet
Typ produktu elektronické obojky
Zobrazit další nabídky