0 %
(0 hodnocení)
Petoneer Petoneer
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Petoneer Petoneer
Zobrazit další nabídky

Popis

Petoneer Náhradní filtr 3ks

Náhradní filtry pro fontány Petoneer

Pokud vlastníte fontánu Petoneer Fresco Pro nebo Ultra, musíte mít na paměti, že pro její efektivní fungování je třeba každých 30 dní vyměnit součásti, jako je filtr, filtr čerpadla a houba. V opačném případě začne účinnost zařízení klesat. Abyste svým domácím mazlíčkům mohli snáze zajistit stálý přístup k čerstvé a čisté vodě, byla vytvořena náhradní filtrační sada Petoneer. Obsahuje 3 filtry, 3 filtry s čerpadlem a 3 náhradní houby.

Tři stupně filtrace

Díky jedinečné konstrukci filtru vynikají fontány Fresco Pro a Ultra účinnou třístupňovou filtrací. Prvním stupněm je předfiltrace větších částic pomocí speciální síťky. Poté je voda čištěna filtrem s aktivním uhlím. Nakonec ji přístroj propouští přes filtr s iontoměničovou pryskyřicí. Výsledkem je, že fontány umožňují podávat vašim domácím mazlíčkům čistší vodu a snižují riziko onemocnění.

Výměna filtrů

S Petoneer nemusíte ani pamatovat na výměnu filtru. Algoritmus přístroje Fresco drinker Vám předem pošle upomínku na Váš telefon. Nemáte po ruce chytrý telefon? Žádný problém! O nutnosti výměny filtru vás bude informovat speciální LED indikátor. Ve správný čas se rozsvítí červeně. Pak stačí otevřít balení obsahující sadu náhradních prvků Petoneer a vyměnit starý prvek za nový.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Petoneer
Značka Petoneer
Zobrazit další nabídky