80 %
(117 hodnocení)
Petrainer Protištěkací Proti štěkání
Zobrazit další nabídky
80 %
(117 hodnocení)
Petrainer Protištěkací Proti štěkání
Zobrazit další nabídky

Popis

Petrainer Protištěkací obojek PET852

PROTIŠTĚKACÍ OBOJEK Petrainer PET852

Protištěkací obojek Petrainer PET852 je vhodný pro všechna plemena od 5 do 90 kilogramů. Protištěkací obojek PET852 zamezuje štěkání pomocí narůstající intenzity zvukových a šokových korekcí, které jsou ovládány mikroprocesorem, rozlišujícím psí štěkání od okolních zvuků. Při prvním zaštěkání zazní pouze krátký varovný tón. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, zazní tón intenzivněji. Při třetím štěknutí již dostane pes slabý impulz, doprovázený varovným tónem. Schéma obsahuje 7 stupňů korekce. První dva jsou pouze varovné tóny. Dalších 5 je postupně narůstající impulz a zvukový signál. Pokud přestane pes štěkat na 30 vteřin, schéma se opakuje. Pro bezpečí psa je obojek nastaven tak, aby po dosažení 7. stupně minutu na štěkání nereagoval. Díky použitému varovného tónu si pes rychle uvědomí, že jeho vlastní štěkání má za následek korekční impulz. Pokud zapomene, že štěkat nesmí, varovný tón mu znovu připomene, že přijde impulz, pokud nepřestane. PET852 má nastavitelnou citlivost, v závislosti na hlasitosti štěkotu. Pomocí tlačítek snadno nastavíte vhodnou citlivost pro Vašeho psa. 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Rozpoznání štěkotu
pomocí zvuku

Druh korekce
impuls + zvuk

Síla impulzu
5 úrovní

Nastavení citlivosti
5 úrovní

Vodotěsnost
bez ochrany

Délka obojku
5 až 65 cm

Rozměr
š.6,9cm x v.3,7cm x h.2,9cm

Hmotnost
40g

Napájení
6V baterie

Baterie
4LR44

Výdrž v provozu
cca 1 měsíc

 

Detekce štěkání

Petrainer PET852 využívá pro detekci štěkání zvuk. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí zabudovaného mikrofonu v obojku. Pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, mikrofon to zaznamená a obojek se spustí. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí.

Typ korekce 

Petrainer PET852 má jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls v 5-ti úrovních. Při prvním zaštěkání obojek varuje psa pomocí krátkého zvukového tónu. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, zazní tón intenzivněji. Při třetím štěknutí již dostane pes slabý impulz, doprovázený varovným tónem. 

Nastavení obojku

Síla impulzu se u obojku zvyšuje automaticky a to v 5ti úrovních. U tohoto modelu máte pouze možnost nastavení citlivosti na štěkot, kdy se obojek spustí. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru pro vašeho psa.

Baterie a nabíjení

Obojek Petrainer PET852 využívá pro napájení 6V baterie s označením 4LR44. Výdrž obojku se pohybuje řádově okolo 1 až 3 měsíců. Především záleží na kvalitě použitých baterií a jak často se obojek používá. Do obojku doporučujeme kupovat kvalitní alkalické baterie Energizer.

Vodotěsnost 

Petrainer PET852 není vodotěsný ani voděodolný. Díky tomu že nemá žádnou ochranu proti vodě a detekuje štěkání pomocí zvuku, doporučujeme tento obojek spíše pro běžné použití v domácnosti.

Plemeno 

Petrainer PET852 má velmi malý a lehký přijímač, takže je ideální i pro menší plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 5 do 90kg. U opravdu malých psů, mohou být poslední úrovně impulsu moc silné.

Délka obojku

Petrainer PET852 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 5 až do 65cm. 

Váha a rozměry

Petrainer PET852 má velmi malý, lehký a ergonomicky tvarovaný obojek, který má šířku 6,9cm, výšku 3,7cm, hloubku 2,9cm a jeho váha je pouhých 40 gramů.

 

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

- v odstranění nežádoucího štěkání, vytí a kučení psů v bytě či na zahradě ve vaší nepřítomnosti.

- odstranění nežádoucího štěkání psů na lidi, auta, kola, zvířata a různé předměty.

- odstranění štěkání nebo vytí sousedových psů.

 

VÝHODY PRODUKTU

- malý, lehký a dobře tvarovaný přijímač

- možnost nastavení citlivosti na štěkot

- velká výdrž baterií 

- 2 zvukové upozornění a 5 úrovní impulzu

- ideální i proti vytí psů

 

OBSAH BALENÍ

- Protištěkací obojek

- Krátké elektrody 

- Dlouhé elektrody

- Nastavitelný obojek

- Baterie

- Testovací výbojka

- Anglický návod

- Český návod

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Petrainer
Typ produktu Protištěkací
Proti štěkání ano
Zobrazit další nabídky