Popis

PetSafe Odmeňovací výcvikový systém Treat & Train

Dálkově ovládaný systém odměňování vhodný při výcviku psa.

Popis

Tento elektronický nástroj učí psa klidnému chování v rozptylujících situacích (např. když přichází návštěva). Pomocí interaktivních her a pozitivního odměňování za dobré chování se pes učí, jak si přejete, aby se v určitých situacích choval. Trénujte vašeho psa pozitivním způsobem tak, že spojíte pamlsek s požadovaným dobrým chováním. Treat & Train výcvikový systém můžete využít při výuce nových povelů nebo ke korekci již zažitého chování, které si přejete změnit. Např. můžete Vašeho čtyřnohého kamaráda naučit zůstat v pelíšku během rodinné večeře nebo neskákat a neštěkat na hosty, či jej uklidnit, když je doma sám a mnohem více. Pejsek se naučí spojovat si dobré chování s odměnou, což je velmi motivující.

Klíčové vlastnosti

Pomocí dálkového ovladače odměňuje dobré chování uvolněním kousků odměn

Vhodné na suchá nebo polosuchá krmiva

Zásobník má kapacitu na 3 hrnky granulovaných odměn

Se zvukem (hlasitost lze nastavit)

Obsah balení

Odměňovací systém Treat & Train

Dálkový ovladač

2 disky na dávkování odměn (podle velikosti odměny)

Miska na odměny

Návod k použití, CD

Přístroj funguje na 4 baterie typ D (nejsou součástí balení).

Informace o vynálezkyni

Dr. Sophia Yin je veterinářkou, aplikovanou behavioristkou zvířat a autorkou mnoha knih, včetně knih „Dokonalé štěňátko za 7 dnů", „Jak se chovat, aby váš pes poslouchal", „Zvládání zvířat bez stresu", a „Sebeovládání a změny chování psů a koček" (kniha a DVD).
Má praxi jako konzultantka chování zvířat, je lektorkou a pořádá workshopy na téma: chování zvířat, výcvik a jak zvládnout domácí zvířátko bez stresu. Píše pro více veterinárních a populárních magazínů, a již pátým rokem je držitelem ceny za nejlepší články o zvířatech v časopisu San Francisko Chronicle. Je konzultantkou pro několik zoologických zahrad a účinkovala jako expert na chování zvířat v televizi, například v programu Dogs101 na kanálu Animal Planet. Životním posláním Dr. Yin je zlepšit naše porozumění zvířa…
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PetSafe