80 %
(1 hodnocení)
3000 W Systém odvápňování Vertikální napařování Systém proti odkapávání
80 %
(1 hodnocení)
3000 W Systém odvápňování Vertikální napařování Systém proti odkapávání

Popis

Philips DST 8020/20

Popis produktu
Výkonná napařovací žehlička Philips Azur Series 8000 s lehkostí odstraní i ty nejodolnější záhyby na oblečení a znatelně zkrátí dobu, kterou běžně trávíte žehlením. Těch nejlepších výsledků dosahuje díky kombinaci 3000W příkonu, trvalého výstupu páry až 55 g/min. a extra silného parního rázu až 240 g/min.

Inovativní technologie OptimalTEMP, kterou přístroj využívá, zaručuje ošetřování oděvů takovou teplotou, která je šetrná ke všem typům žehlitelných látek. S jedním nastavením tak můžete ošetřit hedvábnou blůzku, bavlněné tričko i džínovou bundu. Poškození teplem je vyloučené, a to i v případě, že byste žehličku nechali přímo položenou na látce. Přístroj využívá citlivý senzor pohybu, díky kterému dokáže rozpoznat, že jím po látce pohybujete, a dávkuje páru tak, aby se záhyby snadno poddaly a žehlení bylo báječně snadné. Lehkou a extra výkonnou žehličku oceníte i při vertikálním napařování visícího oblečení.

Napařovací žehlička s výkonem 3 000 W
Záruka žehlení bez spálení
Stálý výstup páry 55g/min.
Parní ráz 240g/min. si poradí s každým záhybem
Lze ji používat i pro vertikální napařování
Po 8 minutách se automaticky vypne
Příkon 3 000 W pro rychlý ohřev a mimořádný výkon

Napařovací žehlička Philips Azur 8000 Series je nahřátá a připravená k použití mimořádně rychle. Je vybavená příkonem 3 000 W a poradí si i s velmi odolnými záhyby, a to i na silných tkaninách.

Silný a stálý výstup páry až 55 g/min.

Všechny typy tkanin zbavíte nechtěných záhybů jednoduše a bez námahy. Výkonná napařovací žehlička Philips Azur 8000 Series je vybavená trvalým výstupem páry až 55 g/min. pro ty nejlepší výsledky.

Parní ráz turbo 240 g/min.

S extra účinným parním rázem až 240 g/min. se i ty nejodolnější záhyby okamžitě poddají, a to i na těch silnějších látkách, jako je například džínovina. Žehlení nikdy nebylo snazší!

Jedno nastavení teploty pro všechny typy látek

Díky inovativní technologii OptimalTEMP se nemusíte zdržovat se zdlouhavým tříděním prádla podle materiálu před samotným žehlením, a dokonce během něj vůbec nemusíte upravovat nastavení přístroje. Všechny typy žehlitelných látek od choulostivého hedvábí po silnou džínovinu jednoduše zbavíte záhybů na jedno optimální nastavení teploty.

Žehlicí plocha SteamGlide Elite

Výkonná napařovací žehlička Philips Azur 8000 je vybavená speciálně navrženou žehlicí plochou SteamGlide Elite, která umožňuje plynulý a klouzavý pohyb po jakékoliv žehlené látce. Je hladká, jednoduše se čistí a je odolná vůči poškrábání.

Inteligentní automatická pára pro snadné žehlení

Napařovací žehlička Philips Azur 8000 je vybavená citlivým senzorem pohybu, díky kterému dokáže rozpoznat, že přístrojem pohybujete po žehlené látce. Automaticky pak dávkuje páru tak, aby se všechny záhyby bez námahy poddaly.

Vertikální napařování visících tkanin

Žehlička Philips Azur 8000 má dostatečný výkon i pro vertikální napařování. Žehlicí prkno není nutností! Snadno ošetříte i oděvy visící na ramínku či na sušáku na prádlo.

Technické parametry Obecné informace Typ žehličky napařovací s kabelem Příkon 3000 W Žehlicí plocha speciální Objem nádržky (na vodu) 300 ml Výkon Parní ráz 240 g/min. Variabilní pára až 55 g/min. Funkce Systém proti odkapávání Ano Svislé napařování Ano Samočištění Ne Odvápňování Ano Funkce kropení Ano Bezpečnostní vypínání Ano Informační displej Ne Odnímatelná nádrž na vodu Ne Další parametry Záruka 24 měsíců Ochranný kryt Ne Délka kabelu 2.5 m Značka kvality dTest Ne Značky Philips Rozměry výrobku Hmotnost výrobku 1.8 kg
Zobrazit více

Parametry

Příkon 3000 W
Systém odvápňování ano
Vertikální napařování ano
Systém proti odkapávání ano
Samočištění ne
Automatické vypínání ano
Kropení ano
Parní ráz 240 g/min
Rovnoměrné dávkování páry 55 g/min
Objem vodní nádržky 300 ml
Hmotnost 1.78 kg
Výrobce Philips
Žehlicí plocha SteamGlide Elite
Typ žehličky napařovací
Délka přívodového kabelu 2.5 m
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty