Popis

PHILIPS GC026

Philips GC026/00, bílá/modrá

Noste své oblíbené kousky oblečení mnohem déle! S výkonným odžmolkovačem Philips během několika okamžiků zlepšíte jejich vzhled a budete je opět nosit s radostí. Přístroj je vybavený břitem, který za jednu minutu vykoná až 8 800 otáček pro ty nejlepší výsledky. Na jeho hlavici najdete otvory tří velikostí pro odstranění různě velkých žmolků. Hodí se i k úpravě pokrývek a dalších tkanin. Sebrané žmolky se koncentrují v odnímatelném zásobníku, který lze snadno vysypat. Součástí balení je kryt pro odžmolkování velmi jemných látek, čisticí kartáček a 2 ks AA baterie Philips.

Klíčové vlastnosti:

Rychlé odstranění žmolků z látek
Vhodné i pro jemné oděvy
Dosahuje 8 800 ot./min.
2 baterie AA jsou součástí balení
Vhodné i pro jemné materiály díky krytu hlavy
Má 3 velikosti otvorů a odnímatelný zásobník

Velký povrch břitu

Vraťte svým oblíbeným kusům oblečení život! S odžmolkovačem Philips je během okamžiku zbavíte žmolků, a tím zlepšíte jejich vzhled. Přístroj se hodí i k ošetření přikrývek či jiných tkanin. Jeho břit má extra velký povrch pro ještě snazší a rychlejší úpravu látek. Každé místo stačí odžmolkovačem přejet jen párkrát.

Až 8 800 otáček za jednu minutu
Těch nejlepších výsledků odžmolkovač dosahuje díky opravdu rychlé rotaci břitů – ty se za 1 minutu otočí až 8 800×. Nechtěné žmolky zmizí spolehlivě a velmi rychle.

Speciálně vytvořená holicí hlava

Žádný žmolek na látce nezůstane! Hlavice přístroje je vybavená otvory tří velikostí, které spolehlivě odstraní různě velké žmolky, od těch nejmenších po ty velké.

Velký odnímatelný zásobník na žmolky

Odstraněné žmolky z tkanin se koncentrují v zásobníku přístroje, který je vyjímatelný a lze jej snadno vysypat do odpakového koše.

Kryt pro nastavení výšky

K odžmolkovači patří i speciálně navržený kryt, který upravuje vzdálenost mezi látkou a břity a přispívá k velmi šetrnému odstranění žmolků. Díky němu se nemusíte bát ošetřovat ani velmi jemné látky.

Čisticí kartáček

Odžmolkovač udržíte v perfektní kondici velmi snadno, stačí ho v případě potřeby vyčistit pomocí kartáčku, který je součástí balení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philips
Hmotnost 5550 g
Počet baterií 2
Odnímatelný zásobník ano