94 %
(7 hodnocení)
1 h akumulátorové Philips OneBlade 0.3 kg
Zobrazit další nabídky
94 %
(7 hodnocení)
1 h akumulátorové Philips OneBlade 0.3 kg
Zobrazit další nabídky

Popis

Philips OneBlade Alpha 360 QP4631/65

Philips OneBlade Alpha 360 je revoluční zastřihovač a holicí strojek s jedinečnou technologií OneBlade, která umožňuje snadné a pohodlné holení a stříhání všech délek vlasů na obličeji. Díky svému inovativnímu designu a technickým vychytávkám nabízí tento zařízení skvělý výkon a maximální komfort při každodenním používání.
Jedinečná Technologie OneBlade
OneBlade Alpha 360 je vybaven revoluční technologií OneBlade, která umožňuje precizní holení všech délek vlasů. Díky systému dvojí ochrany a hladké povrchové úpravě je holení snadné a pohodlné, zatímco zaoblené hroty chrání pokožku před podrážděním.
Inovativní Břit 360
Inovativní břit 360 se může ohýbat ve všech směrech a přizpůsobit se křivkám obličeje. Tento design umožňuje konstantní kontakt s pokožkou a kontrolu břitu, což usnadňuje stříhání a holění obtížně dosažitelných oblastí.
Nastavitelný Hřeben 5 v 1
Philips OneBlade Alpha 360 je vybaven unikátním nastavitelným hřebenem 5 v 1, který umožňuje efektivní zastřihování bez zanášení a přerušení rutiny. Tento hřeben je ideální i pro dlouhé a silné vlasy.
Holení a Stříhání Bez Podráždění
OneBlade Alpha 360 nestříhá tak blízko pokožce jako tradiční žiletka, což minimalizuje riziko podráždění. Díky dvoustrannému břitu můžete holit v obou směrech a vytvořit si přesné linie dle svého stylu.
Philips Daily Care Aplikace
S volně dostupnou aplikací Philips Daily Care získáte lístek k lepšímu stylingu a výkonu. Aplikace vám poskytne doporučení na míru a praktický živý náhled linií vlasů, abyste dosáhli perfektního vzhledu.
Specifikace:

Technologie Holení: OneBlade
Inovativní Břit 360: Ano
Nastavitelný Hřeben 5 v 1: Ano
Holicí Systém: Kopírování Kontur
Příslušenství: Ochranný kryt, hřeben, nasazovací hřeben na tělo, nasazovací ochranný nástavec, náhradní břit
Napájení: Li-Ion baterie, nabíjení za 1 hodinu
Design: Ergonomická rukojeť, snadná manipulace
Možnosti Použití: Mokré a Suché, Možnost Připojení, Nabíjení Přes USB-A
Záruka: 2 roky na rukojeť

Philips OneBlade Alpha 360 QP4631/65 přináší jedinečnou kombinaci výkonu, pohodlí a preciznosti pro perfektní styling obličeje. S tímto hybridním zastřihovačem a holicím strojkem získáte špičkový nástroj pro každodenní péči o svůj vzhled.
Zobrazit více

Parametry

Doba nabíjení 1 h
Systém napájení akumulátorové
Výrobce Philips
Holicí systém OneBlade
Hmotnost 0.3 kg
Zastřihovací nástavec ano
Mokré holení ano
Modelová řada OneBlade
Samočištění ne
Suché holení ano
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky