Popis

Philips OneBlade Alpha 360 QP4631/65

Philips OneBlade Alpha 360 je revoluční zastřihovač a holicí strojek s jedinečnou technologií OneBlade, která umožňuje snadné a pohodlné holení a stříhání všech délek vlasů na obličeji. Díky svému inovativnímu designu a technickým vychytávkám nabízí tento zařízení skvělý výkon a maximální komfort při každodenním používání.
Jedinečná Technologie OneBlade
OneBlade Alpha 360 je vybaven revoluční technologií OneBlade, která umožňuje precizní holení všech délek vlasů. Díky systému dvojí ochrany a hladké povrchové úpravě je holení snadné a pohodlné, zatímco zaoblené hroty chrání pokožku před podrážděním.
Inovativní Břit 360
Inovativní břit 360 se může ohýbat ve všech směrech a přizpůsobit se křivkám obličeje. Tento design umožňuje konstantní kontakt s pokožkou a kontrolu břitu, což usnadňuje stříhání a holění obtížně dosažitelných oblastí.
Nastavitelný Hřeben 5 v 1
Philips OneBlade Alpha 360 je vybaven unikátním nastavitelným hřebenem 5 v 1, který umožňuje efektivní zastřihování bez zanášení a přerušení rutiny. Tento hřeben je ideální i pro dlouhé a silné vlasy.
Holení a Stříhání Bez Podráždění
OneBlade Alpha 360 nestříhá tak blízko pokožce jako tradiční žiletka, což minimalizuje riziko podráždění. Díky dvoustrannému břitu můžete holit v obou směrech a vytvořit si přesné linie dle svého stylu.
Philips Daily Care Aplikace
S volně dostupnou aplikací Philips Daily Care získáte lístek k lepšímu stylingu a výkonu. Aplikace vám poskytne doporučení na míru a praktický živý náhled linií vlasů, abyste dosáhli perfektního vzhledu.
Specifikace:

Technologie Holení: OneBlade
Inovativní Břit 360: Ano
Nastavitelný Hřeben 5 v 1: Ano
Holicí Systém: Kopírování Kontur
Příslušenství: Ochranný kryt, hřeben, nasazovací hřeben na tělo, nasazovací ochranný nástavec, náhradní břit
Napájení: Li-Ion baterie, nabíjení za 1 hodinu
Design: Ergonomická rukojeť, snadná manipulace
Možnosti Použití: Mokré a Suché, Možnost Připojení, Nabíjení Přes USB-A
Záruka: 2 roky na rukojeť

Philips OneBlade Alpha 360 QP4631/65 přináší jedinečnou kombinaci výkonu, pohodlí a preciznosti pro perfektní styling obličeje. S tímto hybridním zastřihovačem a holicím strojkem získáte špičkový nástroj pro každodenní péči o svůj vzhled.
Zobrazit více

Parametry

Doba nabíjení 1 h
Systém napájení akumulátorové
Výrobce Philips
Holicí systém OneBlade
Hmotnost 0.3 kg
Zastřihovací nástavec ano
Mokré holení ano
Modelová řada OneBlade
Samočištění ne
Suché holení ano
Zobrazit více parametrů