100 %
(5 hodnocení)
Philips USB 31000 ot./min. 100 g
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(5 hodnocení)
Philips USB 31000 ot./min. 100 g
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Philips Sonicare 3100 HX3671/14

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare 3100 HX3671/13

Sonická technologie s 31 000 pohyby/min
Zabudovaný tlakový senzor
1 režim čištění, 2 časovače
1 hlavice ProResults Standard
Připomenutí výměny hlavice BrushSync
Odstraňuje až 3x více zubního plaku
Výdrž baterie až 2 týdny
Balení obsahuje: 1x tělo kartáčku řady 3100, 1x hlavic

Unikátní sonická technologie
Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 31 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní. Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.
Odstraňuje až 3x více plaku
Je klinicky prokázáno, že elektrický zubní kartáček Sonicare s inovativní sonickou technologií odstraňuje až 3x více plaku než manuální zubní kartáček. Odstraňuje plak ze zubů a dásní, a přitom vaše dásně chrání. Kartáček Philips Sonicare řady 3100 má režim Clean pro výjimečné každodenní čištění. V balení obsahuje kartáčkovou hlavici C1 ProResults ve standardní velikosti. Užijete si dva týdny pravidelného používání na jedno plné nabití a na delší cesty si s sebou vezměte kompaktní USB nabíjecí základnu.
Šetrné čištění tlakovým senzorem
Zabudovaný tlakový senzor automaticky sleduje tlak, který při čištění vyvíjíte. Při přílišném tlaku kartáček začne jemně vibrovat a tím vás upozorní, že byste měli zmírnit tlak při čištění. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě a pomáhá tak chránit vaše zuby a dásně.
Dva časovače
Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout. Čašovač QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí úst. Smartimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.
Program Easy-Start
Když začínáme s něčím novým, může chvíli trvat, než si na to zvykneme. Program Easy-Start vám poskytuje možnost postupného, mírného zvyšování čisticího výkonu v průběhu prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku.
Pravidelná výměna hlavic s technologií BrushSync
Využívejte dlouhodobých účinků sonické technologie Philips Sonicare a dbejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. Všechny kartáčkové hlavice se časem opotřebovávají a pro zajištění dlouhodobě kvalitního čištění je potřeba opotřebení sledovat. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na rukojeti.
S pravidelnou výměnou jsou výsledky sonické technologie zaručeny a prokázány. Hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philips
Napájení USB
Počet kmitů za minutu 31000 ot./min.
Dětské ne
Hmotnost 100 g
Časovač ano
Orální centrum ne
Počet stěrů za minutu 15500
Typ sonické
Tlakový senzor ano
Značka kvality ne
Bluetooth ne
Počet čistících programů 1
UV sterilizace ne
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky