96 %
(55 hodnocení)
Philips síťové 62000 ot./min. Dětské Časovač
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(55 hodnocení)
Philips síťové 62000 ot./min. Dětské Časovač
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Philips Sonicare For Kids HX6352/42

Hlavní vlastnosti produktu

Přemýšlíte, jak nejlépe motivovat své dítě, aby si pravidelně a správně čistilo zoubky? Dentální hygiena je důležitá již od prvních zoubků, které tvoří základ pro zdravý a silný dospělý chrup. Správné návyky v čištění zubů svým dětem předáváte na celý jejich život!

Tento dětský sonický kartáček od společnosti Philips je vhodný pro děti od 3 let a zažijí s ním spoustu interaktivní zábavy a dobrodružství. Čištění zubů se totiž pro děti stane každodenní hrou, na kterou se budou těšit.

Hlavní přednosti kartáčku

- Technologie Bluetooth, která se propojí s chytrým telefonem či tabletem

- Interaktivní aplikace v hlavní roli se Sparklym, který děti naučí, že čištění zubů může být zábava

- Dvě nastavení intenzity čištění i pro citlivější dětské zoubky

Čištění je hrou s interaktivní aplikací
 
Sparkly přiměje děti k pravidelnému čištění

 

Představujeme Sparklyho a jeho aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem Apple a Android. Pomocí hry učí děti čistit si zoubky správně a hlavně precizně. Pomocí interaktivních cvičeních ukáže dětem jak s kartáčkem zacházet. Navíc výsledky a statistiky čištění vidíte zaznamenané v aplikaci, takže vždy víte jak si dítko vede.
 
Dle průzkumů potvrdilo 98 % rodičů, že čištění zubů se zubním kartáčkem Philips Sonicare pomohlo jejich dětem se správným čištěním. Děti totiž vědí jak přesně si mají zuby čistit a když to dělají dobře, získávají v aplikaci lákavé odměny. Naučte své děti, že čištění zubů může být i zábav. 

 
 
 

Odměny za čištění zoubků
 
Pokud jste off-line, o pokrok nepřijdete

 

V hlavní roli aplikace je Sparkly, který děti naučí vše co potřebují vědět o čištění zubů svým sonickým kartáčkem. Děti si ho určitě zamilují. Za čištění získávají odměny a mohou si svého Sparklyho upravit dle svých představ. Sparkly je šťastný, když si děti správně čistí zoubky a dává jim za to odměny. Navíc mohou do aplikace vložit své odměny i rodiče.
 
 Nemusíte se bát, že dítě bude potřebovat ke každému čištění chytrý telefon nebo tablet. Kartáček má svou zabudovanou paměť až na 20 čištění, takže můžete kartáček s aplikací synchronizovat i zpětně. Kartáček a chytrý telefon se mezi sebou domluví a přiřadí každé čištění a jeho výsledky do kalendáře v aplikaci. Dítě se nemusí bát ani o své získané odměny i ty mu aplikace zpětně přičte.

 
 
 

Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění
 
Jeden kartáček - osm motivů

 

Sparkly je velice mazaný parťák pro čištění zoubků a proto nenápadně prodlužuje každé čištění, aby postupně naučil dítě čištění po dobu 2 minut, jak doporučují zubní lékaři. Sparkly má rád zoubky opravdu čisté a ještě raději děti odměňuje za správné čištění.
 
Stejně jako si mohou děti vylepšovat Sparklyho v aplikaci mohou měnit vzhled svého sonického kartáčku Philips for Kids s 8-mi samolepkami, které jsou součástí každého balení. Věříme, že děti s radostí a naprosto propadnou čištění zubů.

 
 
 

Rukojeť vhodná do dětské ručky
 
Dva režimy čištění s různou intenzitou

 

Speciálně tvarovaná rukojeť kartáčku padne snadno do ručky a dlouhé držadlo umožňuje pomoc rodičům s dočišťováním. Navíc díky velkému tvarovanému tělu umožňuje dětem kartáček postavit na umyvadlo, nebo položit a nanést na něj zubní pastu.
 
Kartáček disponuje nastavením intenzity. Je to vhodné pro citlivější zoubky, které mají děti do 6 let. Dětem od 7 let věku se doporučuje nastavení vyšší intenzity, která bude pro čištění efektivnější.

 
 
 

Dětské hlavice ve dvou velikostech
 
Nezapomíná ani na mezizubní prostory

 

V balení kartáčku naleznete dva druhy hlavic. Jednu menší a jednu větší. Kompaktní (mini) hlavice je vhodná pro děti 3+ a Standardní (větší) hlavice je určena pro děti 7+. Vždy ale záleží na preferenci dítěte, třeba by těm starším také vyhovovala kompaktnější velikost.
 
Děti se mohou soustředit na učení a na hraní si se Sparklym, protože technologie Philips Sonicare se postará o zbytek. Kartáček udělá až 500 stěrů za vteřinu a tak účinně bojuje se zubním plakem a podporuje proudění tekutiny až do mezizubních prostor. Tím je až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáček a návštěvy u zubaře tak nebudou traumatické zážitky.

 
 
 

Pogumované hlavice pro bezpečí dětských zoubků
 
Volba zubních lékařů pro děti

 

 Na rozdíl od náhradních hlavic pro dospělé jsou ty dětské potažené gumovou vrstvou, aby chránila dětské zuby a rostoucí zoubky. Předchází tak nechtěnému poranění dásní při čištění.
 
 Je známo, že rodiče dětí, kteří působí v oboru jako zubní lékaři či dentální hygienické dávají svým vlastním dětem Philips Sonicare For Kids, protože vědí, že to je pro děti ta nejlepší volba.

 

Teď už víte vlastně vše co potřebujete, abyste se mohli rozhodnout, jestli je kartáček vhodný právě pro Vaše dítě. Ale pokud si nejste pořád úplně jistí, jistě v rozhodnutí pomohou tyto dvě videa s dílny Philips, které shrnují vše důležité v kratičkých prezentačních spotech.

Philips for Kids spot CZPhilips for Kids děti dětem CZ

Shrnutí produktu

- Režimy čištění: 2 (nastavení vysoké a nízké intenzity)

- Barva: Růžová

- Frekvence: až 62 000 stěrů za minutu

- Časovač:

KidTimer - funkce, která nenápadně, tak aby si toho dítě ani nevšimlo, prodlužuje dobu čištění až na ty správné 2 minutky

- Quadpacer - rozděluje čištění zubů na 4 části a navádí dítě, aby se na každou pečlivě zaměřovalo

- Indikátor baterie: Kontrolka stavu baterie

- Tělo kartáčku: Pogumovaná protiskluzová rukojeť s ergonomickým designem

- Kompatibilita

iOS - iPhone 4S nebo vyšší, iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7

- Android - Telefony Android, Tablety s funkcí Bluetooth 4.0

- Baterie

Nabíjecí

- Lithium-iontová

- Výdrž do úplného vybití cca 2 týdny

- Napětí: 110 - 220 V

Obsah balení

- Tělo kartáčku: 1 růžové tělo Sonicare for Kids s technologií Bluetooth

- Kartáčové hlavice

1 x Sonicare for Kids standardní velikost

- 1 x Sonicare for Kids kompaktní (mini) velikost

- Nabíječka: 1 ks

- Samolepky: 8 ks přizpůsobitelných samolepek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philips
Napájení síťové
Počet kmitů za minutu 62000 ot./min.
Dětské ano
Časovač ano
Typ sonické
Bluetooth ano
Počet čistících programů 2
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších