0 %
(0 hodnocení)
Phototools 18 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Phototools 18 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Phototools Heavy boomstand - stativ M8 2v1 - Ocel, nastavitelná základna 5,3m

Heavy stativ M8

Velký a masivní celokovový stativ kombinuje vlastnosti klasického a jeřábového stativu s ramenem, při čemž si v obou nastaveních udržuje maximální stabilitu. Základem konstrukce je zásuvné rameno, které lze zasunout do stativu a zaaretovat ve vertikální poloze (boomstand pak funguje i jako pevný stativ). Model M8 vychází z menšího M6, se kterým sdílí konstrukci. Oproti menší M6 se změnila celková velikost, nosnost a některé aretační prvky. 

 

Stabilní na nerovnostech i s vysunutým ramenem

Základna stativu má délkově nastavitelnou nohu, díky které lze stativ použít i tam, kde by v použití bránila menší fyzická překážka nebo nerovný terén. Stativ lze použít i na schodech a v případě potřeby doplnit o další závaží (sandbag). Stativ je celokovový, včetně aretačních matic. Pevné dotažení všech částí je tak velice jednoduché a spolehlivé. Díky nízkému těžišti a vyšší váze stativ zvládne i větší vyosení techniky pomocí polohovatelného ramena. 

Nebojí se exteriéru

M6 oceníte především v exteriéru, kde stativ čelí poryvům větru, nerovnostem, apod. Zároveň je opatřený povrchovou úpravou, která odolává vodě. Je tak použitelný i v místech, kde nelze použít klasické stativy. 

Skvělá variabilita

Stativ je zakončený normovaným výsuvným čepem 1/4" pro studiová světla, blesky a ostatní příslušenství. Vedle čepu je otvor 29,5 mm pro uchycení velkých lamp a blesků. Stativ lze díky vícesekční konstrukci složit do malých přepravních rozměrů a převézt jej prakticky kamkoli.Díky svým vlastnostem je absolutní špičkou co se týče zpracování a pevnosti a je vhodný pro použití s jakýmkoliv vybavením (studiové blesky s těžkými modifikátory, velké odrazné panely, trvalá světla apod.).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Phototools
Hmotnost 18 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky