0 %
(0 hodnocení)
Phototools
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Phototools
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Phototools Konstrukce BG pro uchycení fotografického pozadí na roli - brzděná

SET obsahuje tyto produkty:

1 ks

Držák BG pro uchycení trnů a pozadí na stativy

1 ks

Trny pro uchycení pozadí - 1 pár s řetízkem a závažím

2 ks

Stojan - stativ pro světlo, blesk - Aluminium, pružinový 2,8 m

Tato konstrukce je ideální volbou pro fotografická pozadí navinutá na kartonové roli nebo nosné tyči. Oproti klasickým konstrukcím se vyznačuje chybějící středovou tyčí. Ta je nahrazena rozpěrnými "trny", které se vsazují přímo do role s pozadím. Trny jsou vybaveny brzdou a systémem odvíjení. Ten zpříjemňuje ovládání pozadí a stará se o zabrždění a eliminuje samovolné odvíjení pozadí. 

 

 

Robustní, 2,8m vysoké stativy ze slitiny hliníku jsou vyšší, než klasické stativy pro světla. Tím dostáváte více prostoru nad fotografovaným objektem a maximální stabilitu v jakékoli výšce. Trny mají variabilní průměr a lze je vsadit do všech standardních pozadí. 

Tip: Pokud na konstrukci potřebujete uchytit i látkové pozadí nebo banner, stačí dokoupit samostatnou teleskopickou horizontální tyč.

Celou konstrukci lze snadno složit do přepravní tašky. Pokud se rozhodujete mezi konstrukcí UT a BG, tak UT verze je celkově stabilnější a lze jsi rychleji složit a rozložit. Obě konstrukce se liší pouze v prvku pro uchycení trnu (UT adaptér x BG adaptér). Konstrukce BG však umožňuje předsadit pozadí tak, aby se neopíralo o nohy konstrukce a zároveň můžete na volné čepy stativů uchytit buď světla, nebo klidně dokoupit další U-TYP adaptéry + trny a uchytit na konstrukci třeba hned dvě pozadí najednou.

 

Tip: Nevíte, jakou konstrukci vybrat na konkrétní pozadí? Koukněte na návod na blogu!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Phototools
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky