Podestýlky pro hlodavce

Aktuálně nejoblíbenější produkt z kategorie podestýlky pro hlodavce je Asan Pet Silver 42 l, které seženete již od 443 Kč u prodejce PytelGranuli.cz. Celkem můžete vybírat podestýlky pro hlodavce z 651 nabídek od mnoha ověřených prodejců. Levně u nás pořídíte i další zboží z kategorie pro hlodavce. Vaše nákupy vyřídíte pohodlně online.

Asan Pet Silver 42 l

95 %
(357 hodnocení)
steliva 42 l

Už žádné mazlavé bláto v kleci – bezprašná podestýlka s koloidním stříbrem Asan Pet Silver zajistí vašim králíčkům či hlodavcům komfort i účinnou hygienu.

Asan Pet Aloe 42 l

97 %
(107 hodnocení)
steliva 42 l

Ekologická podestýlka pro zakrslé králíčky a hlodavce dokonale vstřebává veškeré pachy a vlhkost. Díky svému složení je vhodná pro alergiky i astmatiky.

Asan Pet Pure 42 l

98 %
(31 hodnocení)
buničina

Asan Pet Pure podestýlka 42 l Asan PET PURE – novinka pro mazlíčky s mimořádnými nároky na zachování svěžesti v domovech. Vytvořili jsme podestýlku s nejmodernější technologií...

ProBioBED CLASSIC 550 l

97 %
(153 hodnocení)

Hoblinová podestýlka je určená pro hlodavce, křečky, morčata, myši, ježky, plazy, činčily, králíky a mnoho dalších mazlíčků v domácím chovu. Stelivo se hojně využívá také ve...

Agrolit dřevěná podestýlka 26 l

97 %
(139 hodnocení)
dřevité 26 l

Podestýlka je čistě přírodní středně hrubě granulovaná, neprašná, bez chemických příměsí a pojidel. Výrobní surovinou jsou kvalitní odkorněné piliny měkkého dřeva. Podestýlka...

Asan Pet Aloe 45 l

96 %
(850 hodnocení)
45 l

Máte zakrslého králíčka nebo jiného roztomilého hlodavce? Chcete mu dopřát maximální komfort? Pak zvolte tuto praktickou podestýlku, ve které bude domácí mazlíček vždy spokojený.

Asan Pet Aloe 10 l

94 %
(10 hodnocení)
steliva 10 l

Ekologická podestýlka pro zakrslé králíčky a hlodavce dokonale vstřebává veškeré pachy a vlhkost. Díky svému složení je vhodná pro alergiky i astmatiky.

Pet's Dream Paper Pure 10 kg 20 l

93 %
(44 hodnocení)
papírové 20 l

Všestranné a lehké stelivo Pet's Dream Paper Pure z měkkých papírových vláken je bezprašné a má vynikající absorpční schopnosti. Je vhodné pro kočky i malé domácí hlodavce.

Asan Petit 5 l

100 %
(7 hodnocení)

Asan Petit je podestýlka pro drobné hlodavce jako např. křečíky, křečky, myšky, pískomily apod. - vynikající v absorpci vlhkosti - 450% absorpce vlhkosti - Lapur technologie -...

Filtrovat zboží (651 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (83)
Značka
Zobrazit více možností (18)
Druh
Množství