Popis

Pokémon TCG Paldean Fates Booster

Po oblíbených a úspěšných rozšířeních Hidden Fates a Shining Fates přichází z regionu Paldea další série, která je „must have“ pro všechny sběratele a fanoušky Pokémonů. Rozšíření Scarlet & Violet – Paldean Fates přináší novinku v podobě návratu Shiny Pokémonů , najdete v něm například Shiny Pikachu, Shiny Ceruledge, Shiny Tinkaton a další zářivé tvory. Kromě nich je tu ještě specialita v podobě Shiny Tera Pokémon ex, mezi něž patří Charizard, Forretress a Espathra, nebo další Ancient a Future Pokémon ex, tedy Pokémoni z pradávné minulosti i vzdálené budoucnosti.

Vybraní Shiny Pokémoni budou zobrazení na kartách s ilustrací přes celý formát karty, což zajisté potěší všechny vášnivé sběratele a obdivovatele vizuálního provedení. Jako úplnou třešničku na dortu v této sérii představujeme i takzvané hypervzácné karty, na nichž se vybraní Pokémoni ex objeví v novém provedení se zvýšeným efektem blyštivosti.

Zažijte vzrušení z rozbalování každého balíčku, v němž se kromě běžných karet setkáte i se vzácnými kousky. Díky booster balíčkům rovnoměrně rozšíříte svou sbírku o nové tvory, schopnosti a strategie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pokémon Company
Série Pokémon