Popis

Polistil 96124 Autodráha Mundial F1 PO 1:43

Charakteristika
Polistil Autodráha 1:43 Mundial F1 - uživatelsky jednoduchá analogová elektrická autodráha, pro malé i velké. Podle obrázku v manuálu sestavíte díly autodráhy, připojíte ovladače a spojíte autodráhu přes USB kabel se zdrojem 5V 2A (UBS zdroj není obsahem balení). Zapnete vypínač na startovní rovince a už můžete začít závodit. Každý ovladač řídí jedno autíčko na jedné dráze. Autodráha pro děti se dvěma jízdními pruhy má délku 8.1 m.
Autodráha má 3 možnosti složení. Na trati jsou zajímavé zatáčky se svodidly a křížení tratě pro vyrovnané závody. Rychlost autíček se reguluje pomocí ovladačů spojených s dráhou kabelem s konektorem Jack. V balení jsou dvě dráhové autíčka Formule 1.
Autodráhy Polistil
Značka Polistil je známá především kvalitními, cenově dostupným autodráhami, modely stavebních strojů, traktory, karikaturní vozy, apod. Společnost vlastnící značku Polistil, vyrábí celosvětově proslulé kovové modely Bburago.
Analogový systém
Auto dráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení je jednoduché a spolehlivé. Autodráha je napájena přes USB (USB zdroj není obsahem balení).
Ovladače
Elektrická autodráha obsahuje dva drátové ovladače, které se jednoduše spojí s dráhou pomocí Jack konektoru. Tyto ergonomické ovladače plynule a citlivě mění rychlost autíček v závislosti na stlačení plynové páčky. Ovladače mají tlačítko turbo pro okamžité přidání plného plynu.
Autíčka
Balení obsahuje pěkně zpracovaná dráhová autíčka Formule 1. Formule jsou v barvách vlajky itálie a brazílie.
Počítadlo kol
Mechanické počítadlo spolehlivě zaznamená každý průjezd autíčka na konci kola. Počítadlo je až na 50 kol. Dlouhé závody s jasným vítězem, zajistí tento jedinečný díl dráhy.
Svodidla
Svodidla, z měkké plastu, udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou a ještě navíc v závodním smyku.
Křížení
Zažijte závody plné taktiky, díky křížení. Předejděte karabmolu tím, že pustíte před křížením soupeře, nebo naopak přidejte plyn a nabourejte do něj.
Vlastnosti

Trať pro dvě autíčka
Spolehlivý analogový systém
Dva drátové ovladače
Počítadlo
Křížení
Svodidla

Doporučujeme koupit
Pro uvedení do provozu je nutný USB zdroj 5V 2A.

Délka tratě
8,1 m

Systém
Analogový

Doporučený věk
6+

Typ

Měřítko

Délka

Šířka

Věk

Ukázka autodráhy Polistil
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Polistil
Délka tratě 8.1 m
Měřítko dráhy a aut 1 : 43
Typ elektrické