92 %
(20 hodnocení)
Pentacolor transparentní akrylové Na plátno
Zobrazit další nabídky
92 %
(20 hodnocení)
Pentacolor transparentní akrylové Na plátno
Zobrazit další nabídky

Popis

Pouring medium Pentart 500 ml

- tekuté akrylové médium pro nalévací a tekutou techniku pouring

- na vodní bázi

- optimalizuje tekuté možnosti akrylových barev bez změny sytosti a intenzity barvy

- voděodolný po uschnutí

- obsah balení 500 ml v plastové láhvi

Pouring Medium Pentart

Pouring Medium značky Pentart je skvělý pomocník pro akrylové techniky. Akrylovou barvu naředí bez změny sytosti a intenzity barvy, vhodné na techniku litého akrylu. Technika litého akrylu vznikne zředěním akrylové barvy Pouring mediem v poměru 2 : 1, dle hustoty akrylové barvy, aby byla správně tekutá. Takto namíchaná barva se pak lije na předmět či plátno. Přimícháním silikonového oleje vytvoříme efekt barevných buněk. Pomocí brček či fénu, náklonu předmětu či plátna můžeme tvarovat akrylovou barvu do požadovaného obrazce, vznikne tak jedinečné umělecké dílo. Vhodné používat ochranné rukavice a zakrýt pracovní desku igelitem. Akrylová barva vč. pouring media je po zaschnutí voděodolná. Baleno v plastové láhvi.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 stupňů a pod 5 stupňů) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Bezpečnostní upozornění
Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů,  zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pentacolor
Barva transparentní
Druh akrylové
Na plátno ano
Zobrazit další nabídky