Příslušenství pro výrobníky sodovky

Aktuálně nejoblíbenější produkt z kategorie příslušenství pro výrobníky sodovky je Sodastream bombička + CO2 425 g, které seženete již od 523 Kč u prodejce DobréElektro.cz. Celkem můžete vybírat příslušenství pro výrobníky sodovky z 134 nabídek od mnoha ověřených prodejců. Levně u nás pořídíte i další zboží z kategorie příslušenství k malým spotřebičům. Vaše nákupy vyřídíte pohodlně online.

Sodastream bombička + CO2 425 g

94 %
(31 hodnocení)
80 l 1 ks

Náhradní bombička CO2 do SodaStream výrobníků. Nepoškozená originální zelená pečeť (ochranná fólie) ventilu zaručuje kontrolu plnění certifikovaným přírodním oxidem uhličitým a...

láhve plastové 1 l 2 ks

Příslušenství v podobě speciální plastové tlaku odolné láhve na sodovou vodu GREY s hermetickým uzávěrem pro domácí výrobník sodové vody a ochucené limonády SodaStream.

SodaStream Láhev 1l do myčky

90 %
(5 hodnocení)
1 ks plastové 1 l

Materiál: plast Měrný počet kusů (ks): 1 Počet ks v balení (ks): 1 Lahev JET 1 l Black vhodná do myčky * Vhodné pro neperlivou i perlivou vodu * Vhodné i do myčky nádobí...

láhve 1 ks plastové 0.6 l

Nová řada společenských láhví Sodastream My only bottle je vyrobená z TRITANU. S novou opakovaně použitelnou láhví budete mít čerstvě natočenou vodu stále při ruce po celý den.

Sodastream láhev Fuse Metal 1 l

87 %
(5 hodnocení)
láhve 1 ks plastové 1 l

Lahev typu Fuse pro výrobníky perlivé vody. Nápojová lahev pro výrobníky perlivé vody SodaStream. Nový elegantní tvar lahve, kterou navrhl světový designer Yves Béhar.

Filtrovat zboží (134 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (14)
Materiál
Počet kusů
Objem lahve