Procraft SET22

0 %
(0 hodnocení)
Procraft

Procraft SET22

0 %
(0 hodnocení)
Procraft

Popis

Procraft SET22

Aku nůžky na větve jsou určeny ke stříhání především ovocných stromů a vinné révy. Díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm. Stroj je dodávaný v kartonu včetně dvou akumulátorů, nabíječky a sady nářadí a příslušenství.

- Součástí balení: montážní klíče, tuba na mazivo
- Baterie: 16V 2Ah Li-ion
- Maximální průměr střihu: 25mm
- Hmotnost (kg) 2,6

AKU jednoruční řetězová pila je díky svým kompaktím rozměrům užitečným pomocníkem při prořezávání stromů a keřů při práci v omezeném prostoru. Její provoz je v porovnání s většími stroji tichý. Je vybavena bezpečnostním krytem pilového řetězu. Stroj je dodávaný včetně vodící lišty a pilového řetězu v kartonu s montážním klíčem a nádobou na mazací olej a 2ks akumulátorů 2Ah, 16V.

POKYNY K INSTALACI ŘETĚZU Krok 1 Nasaďta vodicí řetězovou lištu. Nasaďte řetěz do drážky vodící lišty a ozubeného hnacího kola - řetězky a nastavte vodicí lištu do požadované polohy. Krok 2: Zavřete kryt vodicí lišty a naštoubujte matice. Krok 3. Utáhněte matice montážním klíčem.

- Součástí balení: 2 baterie 16V 2Ah, montážní klíč a nádoba na mazací olej vodicí lišta, pilový řetěz, ochranný kryt, nabíječka
- Bezúhlíkový motor
- Otáčky: 0-4600/min
- Rychlost řetězu: 6,7m/s
- Délka lišty: 100mm
- Rozteč řetězu: 1/4"
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Procraft