0 %
(0 hodnocení)
Profoto
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Profoto
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Profoto B10X Plus Duo Kit

Profoto B10X Duo Kit - sada dvou blesků, baterií, stojanových adaptérů a brašny. Blesk disponuje výkonem 250Ws nastavitelným v 10 krocích. Baterie má výdrž přibližně 400 záblesků na plný výkon. Poskytuje světelný tok 3 250 lumenů a obnovovací frekvencí 0,05-1,3 sekundy. Nechybí zde funkce TTL, ani HSS. Světlo má nastavitelnou intenzitu světla i barevnou teplotu. Vestavěná bluetooth technologie AirX umožnuje propojení se smartphonem. Kompatibilní s širokou řadou příslušenství OCF pro modelování a směrování světla.
Profoto B10X
Světlo o výkonu 250Ws má variabilní výkon s nastavením 10 krocích a rychlou dobu recyklace 0,05 až 1,3 sekundy, ta byla vylepšena oproti předchůdci B10 z 0,05 až 2,2 sekund. Samozřejmostí je i nastavitelná barevná teplota v rozmezí 3 000 - 6 500 K. B10X je napájen lithium-iontovou baterií, která vydrží až pozoruhodných 400 záblesků na plný výkon a nabije se za 90 minut, za 60 minut doplní energii na 80%, pokud máte málo času. Oproti předchozímu modelu B10 disponuje nová verze B10X kromě rychlejší obnovovací frekvence také vyšším světelným tokem 3 250 lumenů z původních 2 500 lumenů. Vylepšení se dočkal i design, konkrétně grafické prvky, díky čemuž působí světlo ještě minimalističtěji. 
Funkce TTL a HSS
Ve výbavě světla samozřejmě nechybí funkce TTL a HSS. Technologie TTL, která využívá systém automatického nastavení expozice záblesku s fotoaparátem. Není tedy potřeba provádět manuální nastavení a tím je fotografování mnohem pohodlnější a rychlejší. Pro využití této funkce je nákup volitelného bezdrátového rádiového dálkového ovladače TTL, který je v současné době vyráběn pro fotoaparáty Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus a Sony. Funkce HSS zase umožňuje použití kratšího času než 1/250s, díky tomu se dají s bleskem zmrazit i ty nejrychlejší pohyby.
Variabilita použití
B10X je univerzální světlo a blesk vhodné jak pro fotografování, tak i videotvorbu. Kombinuje intuitivní uživatelské rozhraní s vyjímečnou spolehlivostí. Spolu s příslušenstvím OCF můžete tvarovat a modifikovat přirozené světlo s naprostou sebejistotou. Kdykoliv, kdekoliv.
Kompaktní design
Profoto B10X dosahuje velikosti a váhy běžných objektivů. Je tedy ideální pro fotografy, kteří světlo využívají hlavně v exteriéru nebo zkrátka hledají řešení, které nezabere příliš místa v batohu a mohou tak mít profesionální variantu osvětlení vždy s sebou.
Bluetooth technologie AirX
Světlo je vybaveno bluetooth technologií AirX, která uživateli v kombinaci s aplikací Profoto Smartphone App umožňuje zachytit dobře osvětlené snímky bezdrátově s chytrým telefonem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Profoto
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky