Popis

PROSPERPLAST Sud na dešťovou vodu MAZE antracit 240l

Prosperplast Sud na dešťovou vodu MAZE 240l, antracit
Zásobník na dešťovou vodu v šedé barvě o objemu 240 litrů představuje moderní design nádrže a efektivní systém zadržování a skladování dešťové vody. Tato nádrž je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození, nízkým i vysokým teplotám a UV záření. 
Specifikace: 

Sud je vybaven dvěma závitovými otvory ve spodní části sudu, které jsou určeny pro instalaci výpustného kohoutku nebo připojení zahradní hadice. Tyto otvory jsou vybaveny černými sudovými ucpávkami.  Součásní sudu není výpustný ventil - ten naleznete zde.

V horní části sudu jsou vyznačeny dvě plochy pro možné připojení sudu na okapový svod.  Příslušenství pro napojení na okapový svod, včetně videonávodu, naleznete v kategorii Příslušenství k sudům.

Sud Maze má klasický tvar doplněný zajímavým vlnitým povrchem. V horní části sudu je umístěné víko, které lze využít pro zasazení rostlin.

 
Technické parametry:

Objem: 240 L
Barva: antracit
Rozměr:

délka 59,3 cm
šířka 59,3 cm
 výška 111 cm

Hmotnost: 6980 g
Materiál: Plast
Výrobce: Prosperplast

 
Balení obsahuje:

1x Sud na dešťovou vodu 240 litrů v barvě antracit
1x Víko 
2 x Sudovou ucpávku

 
Doplňkové vybavení:
Příslušenství pro napojení na okapový svod, včetně videonávodu, naleznete v kategorii Příslušenství k sudům.
Sud můžede doplnit také PODSTAVCEM pod sud.  Umístěním podstavce dosáhnete snadnější manipulace a snadnější přístup k ventilu na vypouštění vody. Podstavec najdete v kategorii Podstavce pro sudy Prosperplast.
V případě potřeby můžete sud doplnit  Výpustným ventilem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 240 l
Materiál plastové
Barva černé