94 %
(76 hodnocení)
Purity Vision 250 ml vody pro všechny typy pleti dámské
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(76 hodnocení)
Purity Vision 250 ml vody pro všechny typy pleti dámské
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Purity Vision Růžová voda 250 ml

Bio Růžová voda je vhodná pro všechny typy pleti. Díky vitalizujícím látkám ji zejména uvítá suchá pleť. Má také omlazující efekt, což ocení zralá pleť.
Mezi její přednosti patří zmírnění projevů akné, vyčištění pleti od nečistot a mazu a vysoký obsah vitamínu E, který chrání pokožku a pleť před působením nepříznivých vnějších vlivů, díky čemuž zabraňuje její degeneraci a zpomaluje proces stárnutí. Je oblíbená zejména pro svoji opojnou vůni, regenerační vlastnosti a všestranné využití.
VÝROBA:
Bio Růžová voda je vyrobená šetrnou parní destilací z poupátek vzácné růže Damašské, která roste v srdci bulharských hor. Sběr okvětních plátků začíná již v brzkých ranních hodinách, kdy se v květu rostlin tvoří největší množství esenciálních olejů, které slouží jako ochrana před nízkými teplotami. Sesbírané květy jsou ihned přepraveny ke zpracování. Jen díky krátké přepravě, která trvá maximálně 45 minut, si květy zachovávají přirozenou svěžest a jemnou vůni. Zpracování probíhá pomocí dvojité parní destilace, kdy na 1 litr květinové vody je spotřebován 1 kg květů. Při výrobě se neodděluje vzácný růžový olej, ale zůstává uvnitř. Díky tomu si Bio Růžová voda zachovává své cenné vlastnosti a získává vysokou kvalitu. Vlastnosti:

má skvělé hydratační, protizánětlivé a dezinfekční účinky,
zmírňuje projevy akné a výborně čistí pleť,
blahodárně působí i na oční okolí, které omlazuje a navíc zmírňuje únavu očí,
pro svou jemnost ji ocení i citlivá dětská pokožka,
udržuje pH pleti v rovnováze,
zklidňuje a chladí pokožku spálenou sluncem,
muži ji milují jako zklidňující vodu po holení.

Výborná na čištění a osvěžení pleti či fixaci make-upu. Vyrovnává pH, hydratuje a zpevňuje pleť. Omezuje vznik vrásek. Působí protizánětlivě a hojivě. Pomáhá při akné, po slunění, holení nebo jakémkoliv podráždění pokožky. Ideální jako regenerující obklad na unavené, oteklé nebo podrážděné oči. Urychluje hojení drobných ranek. Výborná i pro velmi citlivou pokožku dětí či alergicky reagující pleť. Absolutně bez aditiv, konzervantů, stabilizátorů nebo jiných příměsí.
Zobrazit více

Parametry

Značka Purity Vision
Objem 250 ml
Typ výrobku vody
Typ pleti pro všechny typy pleti
Určení dámské
Výrobce Purity Vision
Účinek hydratační
Veganské ano
Bio ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky