Popis

Purlov 21599 Tréninkové absorpční podložky pro psy 60 x 40 cm 100 ks

JEDNORÁZOVÁ ABSORPČNÍ HYGIENICKÁ PODLOŽKA x 100 60x40 cm + SÁČKY NA PSA HOVINKA x 30

- UNIVERZÁLNÍ - hygienické vložky jsou spolehlivé a dokonale vyhovující pro výcvik zvířat . Oni pracují u štěňat a starších nemocných psů . Hygienické podložky lze použít nejen pro psy, ale i kočky a dokonce i králíky.

- TAŠKY V CENĚ - sada obsahuje rolovací tašky. K dispozici jsou 2 role. Každá role obsahuje 15 kusů pevných, odolných sáčků. Tašky jsou nenahraditelné při venčení vašeho mazlíčka .

- ABSORBENT I VODĚODOLNÝ - podložky mají vrstvu odolnou proti vlhkosti, takže ohrádka zůstává vždy suchá. Zadní strana má 4 utěsněné okraje, které poskytují ochranu proti úniku. Reliéfní vzor na vnitřní straně rohože ji činí savější, tekutina stéká po každém okapu, což ji činí savější. Najednou absorbují až 180 ml tekutiny.

- UŽITEČNÝ - hygienické podložky pro zvířata se hodí i při cestování nebo změně prostředí. Lze je použít v autě, hotelech nebo na jiných místech, kde pes potřebuje něco vyřídit, ale přístup do venkovního prostoru je omezený.

- SPECIFIKACE - barva: modrá / bílá; materiál: netkaná textilie + celulóza + litá fólie + makromolekula + sáčky (PE); rozměry podložky: 60 x 40 cm, rozměry tašky: 30 x 22 cm; rozměry balení: 25 x 44 x 14 cm; hmotnost soupravy v balení: 2 550 kg.

SPECIFIKACE

- barva: modrá / bílá
- materiál: netkaná textilie + celulóza + litá fólie + makromolekula + sáčky (PE)
- rozměry podložky: 60 x 40 cm
- rozměry tašky: 30 x 22 cm
- rozměry balení: 25 x 44 x 14 cm
- hmotnost soupravy v balení: 2 550 kg

SET OBSAHUJE

- 100 základů
- 2 role sáčků (30 ks.)

Extrémně savé hygienické podložky, které zajišťují vysokou těsnost a vodotěsnost . Jednorázové podložky jsou ideální pro ochranu podlah a postelí v domácnostech, stejně jako obložení kotců pro zvířata a odpadkových košů. Jsou měkké a neštěpí se a co víc Absorbují vlhkost výjimečně rychle a důkladně a poskytují tak nejlepší ochranu.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 2.55 kg
Typ toalety
Výrobce ISO
Zobrazit další nabídky