Popis

Purlov ISO Led svítící obojek pro kočku a psa 70 cm

OSVĚTLOVACÍ LED OBOJEK S MOŽNOSTÍ PŘIŘEZÁNÍ NA VELIKOST

- ŘEŘAVÝ - obojek pro psa je vybaven LED diodou, která vydává světlo po celé délce obojku a umožňuje vidět psa na dálku ve tmě. Ona míří zvýšení bezpečnosti při procházkách po setmění nebo v podmínkách s omezenou viditelností .

- MÁ BATERII – obojek je vybaven baterií, kterou můžete nabíjet přes USB port. Sada obsahuje USB - microUSB nabíjecí kabel.

- ROZMĚROVÁ ÚPRAVA – velikost obojku lze přizpůsobit velikosti krku mazlíčka. Stačí změřit a odříznout gumovou hadičku. Poté nasaďte na plastovou zátku a máte hotovo . Obojek by měl být ustřižen na opačné straně, než je vypínač!

- 3 REŽIMY OSVĚTLENÍ - obojek má po zapnutí 3 režimy svícení. 1. režim: rychlé a pulzující světlo, 2. režim: pomalé a pulzující světlo, 3. režim: stálé světlo. Režimy se zapínají / přepínají pomocí tlačítka zapnutí / vypnutí umístěného na plastovém panelu.

- SPECIFIKACE - barva límce: žlutá; barva osvětlení: žlutooranžová; materiál: PVC; rozměr: 70 x 1,2 cm; hmotnost: 58g; hmotnost v balení: 78g.

SPECIFIKACE

- barva límce: žlutá
- barva osvětlení: oranžová
- materiál: PVC
- rozměr: 70 x 1,2 cm
- hmotnost: 58g
- hmotnost v balení: 78g

ZAHRNUTA

- kapela
- USB-micro USB kabel

Svítící obojek dá každému vědět, že je pes po setmění přítomen. To může být zvláště užitečné, když je pes na vodítku nebo připnutý někde venku, například při kempování nebo na dvoře.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky