65 %
(3 hodnocení)
Purlov béžová škrabadla MDF Purlov
Zobrazit další nabídky
65 %
(3 hodnocení)
Purlov béžová škrabadla MDF Purlov
Zobrazit další nabídky

Popis

Purlov Strom rohový 2v1 60 x 40,5 x 25 cm

ROHOVÁ ŠKRABKA S MÍČKEM A CATNIMP

- 2 v 1 HORIZONTÁLNĚ A VERTIKÁLNĚ - škrabací rohož byla vyrobena ze svislého a vodorovného škrabadla, které dává tvar rohu. Koťátko na něm může ležet, škrábat a navíc si hrát . Škrabadlo je vybaveno tunelem s míčkem na hraní.

- USPOKOJUJE PŘIROZENOU POTŘEBU ŠKRABAT – Toto vysoce kvalitní škrabadlo pro kočky poskytne vašemu mazlíčkovi dlouhé chvíle relaxace a zároveň uspokojení každodenní potřeby škrábání a broušení drápů .

- VYROBENO Z KARTONU a MDF – Škrabadlo pro kočky je vyrobeno z kartonu, boky jsou potaženy MDF rámem pro vyztužení. Takové škrabadlo je k tomu výborný důvod pohovku nebo dveře v bytě nechte na pokoji .

- S CATNIMP A HRAČKOU – Do odolného škrabadla byla přidána stimulující a uvolňující kočičí šunka, která navíc zvíře přitahuje a zároveň ho povzbuzuje k používání škrabadla. V tunelu je však instalován míč, po kterém se kotě může válet.

- SPECIFIKACE - Hnědá barva; materiál: vlnitá lepenka + MDF; rozměry: 60 x 40,5 x 25 cm; hmotnost: 1,034 kg; hmotnost v balení: 1,402 kg.

SPECIFIKACE

- hnědá barva
- materiál: vlnitá lepenka a MDF
- rozměry: 60 x 40,5 x 25 cm
- hmotnost: 1,034 kg
- hmotnost v balení: 1,402 kg

ZAHRNUTA

- míč
- škrabadlo
- montážní souprava

Kartonová škrabadla pro kočky jsou skvělým způsobem, jak poskytnout kočce místo, kde se může škrábat a hrát si. Jsou vyrobeny z odolného kartonového materiálu a mdf. Rohové škrabadlo pro kočky bylo navrženo pro snadnou a rychlou montáž. Doplňkovým prvkem, který vaší kočce udělá radost, je kočičí šnek, který je součástí sady. Catnip je známý tím, že je pro kočky atraktivní a může jim poskytnout extra stimulaci a zábavu. Míč, který je součástí sady, je skvělým doplňkem, který vaši kočku povzbudí k ještě větší aktivitě a pohybu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purlov
Barva béžová
Typ výrobku škrabadla
Materiál MDF
Značka Purlov
Zobrazit další nabídky