Emos usb kabel micro b c i16p 1m 3 produkty

Micro USB kabel na klíče

PLUS nabíjecí kabel 8047 "2v1" Nabíjecí kabel ve formě praktického přívěšku na klíče, vždy je po ruce. Určeno pro konektory micro USB a Lightning. Obsahuje gumový kroužek, který umožňuje snadné uchy...
od 119 
Koupit nejlevněji

Swissten SWISSTEN DATA CABLE MICRO USB FLAT 1,2 M WHITE

SWISSTEN Smart Ic 2 x USB-A + microUSB Jedinečný síťový adaptér disponuje dvěma USB porty s celkovým výstupním proudem 3 A. Díky stylovému designu jej lze využít také jako praktický stojánek pro u...
od 244 
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 10m

Prodlužovací kabel s gumovou izolací, 10m, 3 zásuvky, YATO-8116 Hlavní technické parametry: délka: 10 m napětí: 230V 50Hz proud: 16 A kabel: H07RN-F meď průřez kabelu: 3G1,5 mm2 izolace: IP...
od 179 
Koupit nejlevněji

Adata Micro SDHC 16GB Class 10

paměťová microSD/SDHC • Class 10 • kapacita 16 GB • podporuje rozhraní UHS-I • součástí balení čtečka karet Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.
od 111 
Koupit nejlevněji

BELKIN USB autonabíječka 2.1A

Kvalitní nabíječka do auta od společnosti Belkin. Nabízí rychlé nabíjení Apple zařízení, která jsou vybaveny Lightning konektorem. Nabíječka disponuje ještě jedním volným USB portem a umožňuje nabíj...
od 279 
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 6 zásuvek 2m

Prodlužovací kabel2 metry6 zásuvekVypínač
od 139 
Koupit nejlevněji

Swissten 930821 - Swissten SWISSTEN TRAVEL CHARGER WITH USB 1A POWER WHITE - 22013305

Cestovní nabíječka Swissten s 2x USB konektory pro nabíjení rychlejším výstupním proudem 2,1A. V balení MFi certifikovaný USB/Lightning kabel s délkou 1,2 m.
od 149 
Koupit nejlevněji

Adata ADATA 3v1 pro Apple, černý (AMCL23IN1-100CMK-CBK)

Datový kabel propojovací, 1m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× lightning, 1× USB-C, female konektory: 1× USB Micro-B (USB 2.0), MFI certifikace, rovné zakončení Je o...
od 240 
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 6 zásuvek 3m

Standardní prodlužovací přívody a zásuvkové bloky 6zásuvek – délka kabelu 3 m S přívodním kabelem 3 m (3G 1,5 mm2): - velmi tenké pro snadnější použití a manipulaci, - snadné uchycení na stěnu šrouby...
od 108 
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 6 zásuvek 5m

od 149 
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 4 zásuvky 2m

Prodlužovací kabel - 50m, male konektory: 1× vidlice typu E, female konektory: 4× zásuvka typu E, na bubnu a s tepelnou ochranou, rovné zakončení
od 332 
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 6 zásuvek 3m

od 109 
Koupit nejlevněji

GT Mini

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Single-mode Fiber Trans...
od 218 
Koupit nejlevněji
USB kabel micro B,C, i16P, 1m

USB kabel micro B,C, i16P, 1m

USB kabel se třemi koncovkami - Micro USB, USB-C, i16P. materiál: PVC + textil použití: nabíjení/data barva: bílá délka: 1 m Quick Charge: ano ECO verze: ne prodejní obal: 1 ks, krabička USB verze: 2...
332 
USB kabel micro B,C, i16P, 1m

USB kabel micro B,C, i16P, 1m

USB kabel se třemi koncovkami - Micro USB, USB-C, i16P. barva: bílá ECO verze: ne použití: nabíjení/data délka: 1 m Quick Charge: ano materiál: PVC + textil prodejní obal: 1 ks, krabička konektory: A...
341 
Emos SM7052 USB micro B,C, i16P, 1m

Emos SM7052 USB micro B,C, i16P, 1m

USB kabel se třemi koncovkami - Micro USB, USB-C, i16P.
399 

PODOBNÉ FRÁZE