Lek na bolest mocoveho 71 produktů

Zbavte se bolesti

V této knížce vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se l...
od 99 
Koupit nejlevněji
Aspirin C 10 šumivých tablet

Aspirin C 10 šumivých tablet

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití....
142 
TANTUM VERDE SPRAY 1,5MG/ML sprej 30ML

TANTUM VERDE SPRAY 1,5MG/ML sprej 30ML

Lék na bolest i záněty v krku a ústech. Léčivá látka v Tantum Verde Spray potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa. Navíc je svou strukturou podob...
179 
Vesmír v nás III.díl. Žena třetího tisíciletí - Michal Burda

Vesmír v nás III.díl. Žena třetího tisíciletí - Michal Burda

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a r...
160 
Vesmír v nás III.díl - Michal Burda

Vesmír v nás III.díl - Michal Burda

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a ...
132 
Prostamol Uno por.cps.mol. 90 x 320mg

Prostamol Uno por.cps.mol. 90 x 320mg

Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty). Mezi příznaky patří obtížné a ...
599 
PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30

PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30

Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty). Mezi příznaky patří obtížné a ...
290 
GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG žvýkací tableta 48

GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG žvýkací tableta 48

Gaviscon duo efekt je lék, který se používá k léčbě příznaků souvisejících s kyselinou při gastroezofageálním refluxu, jako jsou zpětný tok kyseliny do jícnu a ústní dutiny, pálení žáhy a porucha trá...
215 
GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG žvýkací tableta 24

GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG žvýkací tableta 24

Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety jsou volně prodejný lék. Přípravek je kombinace dvou antacid (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu, která působí dvojím způsobem: 1. neutr...
132 
STREPFEN SPREJ 8,75MG orální podání SPR SOL 1X15ML

STREPFEN SPREJ 8,75MG orální podání SPR SOL 1X15ML

Strepfen Sprej 8,75 mg orální sprej, roztok flurbiprofenum. Jedná se o volně prodejný lék. Léčivou látkou je flurbiprofen. Flurbiprofen patří do skupiny léčiv nazývaných nesteroidní protizánětlivé lé...
223 
Vesmír v nás III.díl - Michal Burda

Vesmír v nás III.díl - Michal Burda

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a r...
178 
TANTUM VERDE MINT 3MG pastilka 20

TANTUM VERDE MINT 3MG pastilka 20

Tantum Verde Mint je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí máty. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Mint potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, oto...
169 
TANTUM VERDE EUCALYPTUS 3MG pastilka 20

TANTUM VERDE EUCALYPTUS 3MG pastilka 20

Tantum Verde Eukalyptus je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí eukalyptu. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Eucalyptus potlačuje zánět, který se projevuje bolestí...
158 
TANTUM VERDE LEMON 3MG pastilka 20

TANTUM VERDE LEMON 3MG pastilka 20

Tantum Verde Lemon je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí citronu. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Lemon potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím...
169 
TANTUM VERDE MINT 3MG pastilka 40

TANTUM VERDE MINT 3MG pastilka 40

Tantum Verde Mint je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí máty. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Mint potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, oto...
266 
TANTUM VERDE LEMON 3MG pastilka 40

TANTUM VERDE LEMON 3MG pastilka 40

Tantum Verde Lemon je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí citronu. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Lemon potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím...
266 
TANTUM VERDE ORANGE AND HONEY 3MG pastilka 20

TANTUM VERDE ORANGE AND HONEY 3MG pastilka 20

Tantum Verde Orange&Honey je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí pomeranče a medu. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Orange&Honey potlačuje zánět, který s...
169 
Vesmír v nás III. - Michal Burda

Vesmír v nás III. - Michal Burda

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a r...
169 
TANTUM VERDE SPRAY FORTE 3MG/ML sprej 15ML

TANTUM VERDE SPRAY FORTE 3MG/ML sprej 15ML

Tantum Verde Spray Forte je silnější a koncentrovanější forma léku na bolest i záněty v krku a ústech. Léčivá látka v Tantum Verde Spray Forte potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím,...
189 
BRONCHIPRET TYMIÁN A BŘEČŤAN sirup 1X50ML

BRONCHIPRET TYMIÁN A BŘEČŤAN sirup 1X50ML

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a dětí od 1 roku. Je indikován na zlepšení příznaků při akutní bronchitidě (zánět průduš...
127 
KLOSTERFRAU MELISANA KONCENTRAT POR SOL/DRM SOL 155ML

KLOSTERFRAU MELISANA KONCENTRAT POR SOL/DRM SOL 155ML

Přípravek Klosterfrau Melisana koncentrát je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Př...
183 
KLOSTERFRAU MELISANA KONCENTRAT POR SOL/DRM SOL 95ML

KLOSTERFRAU MELISANA KONCENTRAT POR SOL/DRM SOL 95ML

Přípravek Klosterfrau Melisana koncentrát je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Př...
135 
EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

Epilobin planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek určený mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty - BHP). Je vhodný k léčbě lehkých až středn...
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuřecím - výhodné balení 2 x 12 kg

Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuřecím - výhodné balení 2 x 12 kg

Dbejte prosím následujících pokynů: Krmte Vašeho psa veterinárním krmivem až po dohodě s Vaším veterinářem. Během krmení veterinárním krmivem byste měli pravidelně (každých 6 měsíců) docházet k ve...
2 749 
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuřecím - 12 kg

Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuřecím - 12 kg

Dbejte prosím následujících pokynů: Krmte Vašeho psa veterinárním krmivem až po dohodě s Vaším veterinářem. Během krmení veterinárním krmivem byste měli pravidelně (každých 6 měsíců) docházet k ve...
1 399 
LÁSKA 52 VIOLA ODORATA ABSOLUTE 1 ml

LÁSKA 52 VIOLA ODORATA ABSOLUTE 1 ml

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu. Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. ...
292 

PODOBNÉ FRÁZE