Mini becherovka 0 10l 38 produktů

Becherovka 4x0,05l kolekce miniatur - Becherovka, Cordial, KV14, Lemond

Bylinný likér
od 229 
Koupit nejlevněji

Becherovka 0,05l 38% Mini

Becherovka 0,05l 38% Mini
od 49 
Koupit nejlevněji

Becherovka Lemond 0,05l 20% Mini

Becherovka Lemond 0,05l 20% Mini
od 49 
Koupit nejlevněji

Dell Inspiron Mini 10 - baterie

baterie pro DELL Inspiron Mini 10v 4600mAh 4600mAh/51,1Wh 11,1V Li-Ion
od 889 
Koupit nejlevněji

MODECOM PC skříň LOKI Mini USB 3.0 x 1 / USB 2.0 x 2 / KENSINGTON / bez zdroje

POPIS: MODECOM MINI LOKI je jednou z našich nejnovějších počítačových skříní typu mini-tower, která je určena pro lidi, kteří hledají unikátní, malou velikost konstrukce, navrženou v souladu s nejn...
od 981 
Koupit nejlevněji

TP-link TP-LINK MC220L Gigabitový optický konvertor: 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/ 10km single-mode

Popis produktu: Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník s...
od 519 
Koupit nejlevněji

Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent La Laque Couture 1 10 ml

La Laque Couture představuje přirozenou paletu barev na nehty. Nabízí bohaté spektrum tradičních odstínů inspirovaných dosavadní tvorbou YSL i širokou škálu nových barev navazujících na módní kolekce...
od 512 
Koupit nejlevněji

HM studio fotbal

Kvalitní a přehledná jednokomorová aktovka pro prvňáčky. 5-dílný set obsahuje: aktovku, plný penál, pouzdro, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky a vyměnitelné 3D obrázky Magic Mags. Aktovka má možn...
od 449 
Koupit nejlevněji

Krups Essenza mini XN110110

Kávovar na kapsle tlak 19 bar, příkon 1310 W, objem nádržky na vodu 0,6 l, druh kapslí Nespresso, nastavení množství vody a automatické vypnutí, šířka 8,4 cm, výška 20,4 cm, hloubka 33 cm, hm...
od 2 199 
Koupit nejlevněji

LOGITECH M187 Wireless

Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mini Mouse M187. Myš kapesní velikosti, která vyniká v oblastech bezdrátového zabezpečení a spolehlivosti. Myš Wireless Mini Mouse si můžete spolu s notebookem vz...
od 439 
Koupit nejlevněji

T6 Power Baterie T6 power HP Mini 311-1000, 311-1100, Pavilion dm1-1000, dm1-2000 serie, 4600mAh, 50Wh, 6cell

Typ: Li-ion Kapacita: 4600 mAh (50 Wh) Barva: černá Napětí: 10.8 V Rozměry: 204.6x54.5x22.9 mm Hmotnost: 301 g Produktová čísla: 572831-121, 572831-541, 580029-001, 586029-001, HSTNN-IB0N, HSTNN-Q44...
od 1 060 
Koupit nejlevněji

Dior Dior Objemová řasenka pro perfektní natočení řas Diorshow Iconic Overcurl (Spectacular Volume & Curl Professional Mascara) 10 ml 090 Over Black

Diorshow Iconic Overcurl posouvá hranice natočení do extrému. Její zakřivený kartáček přináší výjimečné natočení pro okamžitou úpravu řas. Je obohacena o K Polymery pro mimořádné natočení, obsahuje v...
od 700 
Koupit nejlevněji

Přívěšek na klíče placatka

Přívěsek na klíče mini placatka 30 ml s možností rytí textu nebo symbolu podle vašeho přání.
od 93 
Koupit nejlevněji

Acer ProDesigner BM320

Prodesigner BM320 81cm (32") IPS LED, UHD 4K 3840x2160, 100M:1, 300cd/m2, 178°/178°, 5ms, DL DVI, HDMI 2.0, DP, MiniDP, USB3.0 Hub, Audio out, repro 2x2W, Hgt Adj, Pivot, VESA, 100% Adobe RGB, 6color...
od 27 570 
Koupit nejlevněji

Acer B276HKBYMJDPPRZX

monitor LCD, 27", širokoúhlý, IPS, LED podsvícení, matný, 3840x2160, 100M:1, 300cd, 5ms, DP, DVI, HDMI, USB, Audio out, repro 2x2W, VESA, Pivot, WideColorGamut sRGB, 6color adjustment, SuperSharpness...
od 8 022 
Koupit nejlevněji

ASUS MAP-AC2200

Wi-Fi Mesh systém, IEEE 802.11ac/a/b/g/n, rychlost 400+867+867Mbps, 1x GLAN, 1x WAN, 3ks Lyra v balení
od 10 930 
Koupit nejlevněji

Asus W5

ASUS HDD Cage Kit (including Cage/4 * 3.5" HDD tray w/2.5” Disk Support (4-holes) /SAS 12G Backplane/miniSAS HD to miniS
od 589 
Koupit nejlevněji

Dell UltraSharp U2419H

Displej Uhlopriečka: 60,47 cm 23,8" Vopred nastavená oblasť zobrazenia (vodorovne x zvisle) 527,04 mm x 296,46 mm 20,75" x 11,67" 156 246,30 štvorcového milimetra (242,15 štvorcového palca) Typ p...
od 4 890 
Koupit nejlevněji

UMAX U-Box J50 - eGreat U-Box J50

Stolní mini počítač – 4jádrový procesor Intel® Pentium J5005 (1.5 GHz, TB až 2.8 GHz) | 4 GB RAM LPDDR4 | 64 GB eMMC | integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics | 4× USB (2× 3.0, 2× 2.0) | GLAN |...
od 6 429 
Koupit nejlevněji

ZyXEL SFP-SX transceiver

Převodník full duplex SFP 1000Base, LC Převodník Zyxel SFP-SX-D je navržen a sestaven podle průmyslových standardů tak, aby bezproblémově pracoval s přepínači jiných výrobců. Je vybaven LC portem pr...
od 2 262 
Koupit nejlevněji

ASUS BE24AQLB

Navrženo pro vyšší produktivitu * 24,1" IPS panel s poměrem stran 16 : 10, širokými pozorovacími úhly a LED podsvícením zaručující kvalitní obraz * Rozsáhlé možnosti připojení zásluhou konektoru sluc...
od 4 530 
Koupit nejlevněji

Acer BE240YBMJJPPRZX

UM.QB0EE.006 | 4713392537578 | 1
od 4 990 
Koupit nejlevněji

Rommelsbacher BG 1600

Typ: stolní Ovládání: mechanické-knoflíkové Energetická třída: - Celkový příkon (kW): 1.6 Počet varných zón - Litinové plotýnky: 0 Gril/infragril: ANO Horký vzduch: NE Počet programů: 4 Objem (l): 40...
od 3 999 
Koupit nejlevněji

ASUS BE249QLBH

Profesionální monitor ASUS BE249QLBH - 24 palců (23,8 viditelných palců) FHD (1920x1080), IPS, Sada pro připevnění k Mini-PC, technologie Flicker free a Low Blue Light, ergonomický stojan, HDMI -24 p...
od 3 680 
Koupit nejlevněji

ROWENTA VU6210

Technologie 3D proudění vzduchu Nastavitelná vertikální orientace mřížky se širokým horizontálním úhlem otáčení zajišťují lepší distribuci vzduchu a dokonalé osvěžení. Vysoká rychlost proudění vzduch...
od 1 259 
Koupit nejlevněji

PODOBNÉ FRÁZE