82 %
(3 hodnocení)
Ravensburger pro kluky a holky 7 let 180 ks
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
82 %
(3 hodnocení)
Ravensburger pro kluky a holky 7 let 180 ks
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ravensburger 3D puzzleball Globus anglický 180 ks

Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER. Zeměkoule pro děti s památnými stavbami a zvířátky, které jsou charakteristické pro daný světadíl.
Každý z perfektně propracovaných 180 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Balení obsahuje průvodce, návod a stojánek. Každý kus je na zadní straně číslovaný, takže můžete dokončit puzzle buď pomocí čísla nebo obrázku.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí.
Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím ""Softclick Premium Puzzle"" technologie, která používá silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké, které skvěle zapadají do sebe.
Rozměry balení (š v h): 26,5 x 26,5 x 8,5cm
Rozměry složeného modelu (d): 20cm
Materiál: plast
Počet dílků: 180
Texty uvedené na globusu jsou v angličtině.
Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 10 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravensburger
Určení pro kluky a holky
Věk od 7 let
Počet dílků 180 ks
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky