97 %
(5 hodnocení)
Razer americká Podsvícení Herní drátové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(5 hodnocení)
Razer americká Podsvícení Herní drátové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Razer Huntsman Mini RZ03-03390200-R3M1

Razer Huntsman Mini, Razer Optical Red, US Red Switch - tiché klávesy Přivítejte klávesnici v minimalistickém formátu, ale přesto dostatečně výkonou - 60% klávesnici Razer Huntsman Mini. Klávesnici s nejmodernějšími optickými spínači, která sebou přináší bleskově rychlé ovládání v tom nejkompaktnějším provedení od společnosti Razer. Obsahuje totiž až o 40 % méně kláves. Ale nelekejte se, o přístup k nim nepřijdete, jsou dostupné jako sekundární funkce jiných kláves.
Vlastnosti klávesnice Huntsman Mini: Životnost kláves až 100 milionů kliknutí Hliníková konstrukce Odnímatelný kabel s USB-C Plně programovatelné klávesy Možnost herního režimu 1000 Hz UltrapollingTy nejzajímavější vlastnosti Životnost kláves až 100 milionů kliknutí Plně programovatelné klávesyožnost herního režimu1000 Hz Ultrapolling
Razer Optical Red Optické spínače vám nabídnou rychlejší, lehčí a plynulejší ovládání než mechanické spínače. Navíc vydrží déle, protože obsahují méně pohyblivých částí a pracují tak s menším třením. Tento model je vybaven Razer Optical Red spínači s aktivační vzdáleností 1,2 mm a ovládací silou 48 g.
Je to snadné Rozbalte to, připojte se a hrajte! Odnímatelný kabel je proveden tak, aby během hry vždy zůstal bezpečně připojen. Kryt klávesnice je dostatečně robustní, aby vydržel dlouhé hodiny intenzivního hraní a pravidelné používání. Dynamické světelné efekty vás vtáhnou do dění. S touto klávesnicí budete mít zaručeně úspěch na každém LAN večírku a turnaji.
60 % klávesnice Razer. Minimalistické provedení. Postrádá 40 % kláves, jsou dostupné jako sekundární funkce jiných kláves. Životnost kláves až 100 milionů kliknutí. Standardní rozložení dolního řádku. Robustní hliníková konstrukce. Odnímatelný kabel s USB-C. Hybridní palubní úložiště pro uložení až 5 profilů. Plně programovatelné klávesy. US Layout.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Razer
Lokalizace americká
Podsvícení ano
Herní ano
Typ rozhraní drátové
Pouze numerické ne
Ergonomické ne
Mechanické ano
Typ spínače Red Switch
USB hub ne
Konektor USB
Apple kompatibilní ne
Voděodolné ne
S touchpadem ne
S numpadem ne
Bez numpadu ano
Programovatelné klávesy ano
Doba odezvy 1 ms
Tiché klávesnice ano
RGB klávesnice ano
Mini klávesnice ano
Bluetooth ne
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky