90 %
(4 hodnocení)
černo-červené Red Fighter 132 kg ze syntetické kůže Polštářek pod hlavu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(4 hodnocení)
černo-červené Red Fighter 132 kg ze syntetické kůže Polštářek pod hlavu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Red Fighter C8 černá MGRDH08SM000

Podsvícené herní křeslo Red Fighter C8
Rozzařte své herní doupě. Ať už při nervy drásajícím boji, při dlouhých hodinách strávených prací nebo při zaslouženém odpočinku, herní křeslo Red Fighter C8 přináší ergonomický tvar pro pohodlné sezení. Napomáhá hlavně správnému držení těla a tím automaticky prospěje Vašemu zdraví. Měkká výplň a vysoce kvalitní potah z PU kůže v kombinaci s různými možnostmi nastavení přináší uživatelům pocit naprostého uvolnění. RGB podsvícení navíc dodá křeslu ten správný herní design a stane se tak ozdobou každého herního místa. Samozřejmostí je i možnost nastavit si prvky křesla podle toho, jak si to zrovna Vaše tělo přeje.

Super podsvícení
Křeslo má po svém obvodu vestavěný pásek s podsvícením, které můžete ovládat pomocí bezdrátového dálkového ovladače. Zvolit si můžete jednu z 8 barev stálého podsvícení (červená, zelená, modrá, růžová, oranžová, žlutá, azurová, fialová), jeden z 8 přednastavených módů (vlny, blikání...) nebo podsvícení úplně vypnout. Samozřejmostí je také možnost zvýšit nebo snížit intenzitu jasu. Pro napájení podsvícení je třeba použít powerbank (není součástí balení). Abyste ovladač a powerbank někde nezaložili a měli je vždy po ruce, nachází se na spodní straně sedáku kapsy pro jejich umístění.

 

Nastavitelný sklon opěradla
Absolutním základem je jak možnost nastavení výšky sedadla, tak i možnost nastavit si úhel opěrky zad. Sklon opěradla lze zvýšit až o 45 stupňů s možností aretace. Vždy tak budete mít křeslo skloněno přesně jak potřebujete a jak je Vašim zádům příjemné. Klidně si tedy můžete v křesle i lehnout, pokud si budete chtít od hraní chvíli odpočinout.

 

Nastavitelné područky
Područka může být výškově nastavena nahoru a dolů nebo otáčena do stran, aby byla perfektní oporou pro vaše předloktí v jakékoliv výšce a poloze.

 

 

Odnímatelné polštářky
Součástí křesla jsou také dva odnímatelné polštářky - záhlavní a posuvný bederní. Křeslo si tak můžete přesně přizpůsobit Vašim potřebám.

 

Odolný pětiramenný nylonový kříž
Herní křeslo je vybaveno vysoce odolným pětiramenným nylonovým křížem. Je tedy velmi bezpečné a stabilní. Kolečka herního křesla jsou tvořena nylonem a mají průměr 60 mm. Díky nim křeslo snadno přemístíte, kam zrovna potřebujete.

 

Houpací mechanismus
Pokud se v křesle rádi houpete, vyhoví Red Fighter i Vašim požadavkům. Houpací mechanismus jde využívat bez ohledu na to, jaký sklon opěradla máte zrovna nastavený.

Povrch z PU kůže
Povrch z PU kůže je dokonale prodyšný a pohodlný, navíc jej můžete snadno vyčistit. Velmi kvalitní pěnová výplň je obsažena v opěradle a v sedáku, takže křeslo efektivně chrání před únavou a můžete v něm sedět dlouhé hodiny.

Technické parametry:
Rozměry křesla (V x Š x H): 127 - 137 x 70.5 x 50 - 111.5 cm
Rozměry opěrky (V x Š x T): 85 x 57 x 5.5 cm
Rozměry sedadla (H x Š x T): 53 x 53 x 8 cm
Výplň sedadla: měkká
Potah: PU kůže
RGB podsvícení
Nosnost: do 132 kg
Balení: 86 x 32,5 x 66 cm

Poznámka: Pro napájení podsvícení je nutno použít powerbank, který není součástí balení. 

ZDARMA - Marvo sada 4v1 CM370

Sada klávesnice, sluchátek, myši a podložky je přesně to, co každý hráč na začátek své herní kariéry potřebuje. Pečlivý výběr čtyř herních doplňků, kde každý z nich disponuje vším, co by si hráči mohli přát. Celá sada je vzhledově atraktivní, takže skvěle doplní Vaše herní doupě. Avšak hlavní vlastností této sady je poměr ceny a kvality, která je téměř bezkonkurenční.

Membránová CZ/SK klávesnice
Multimediální klávesnice má CZ/SK rozložení kláves a rainbow podsvícení 3 barev, kterému můžeš nastavit jas. Pokročilý antighosting pro 19 kláves zaručí, že klávesnice provede příkazy přesně. Desing proti polití zaručí, že je tekutina při náhodném polití z klávesnice rychle odvedena drážkami. Značení kláves laserem pro jejich dlouhou životnost a odolnost proti smazání znaků.

Kvalitní stereo sluchátka
Stereo sluchátka s herním designem jsou skvělým společníkem pro každého hráče. Nabídnou Vám pestrý, věrohodný a dostatečně hlasitý zvuk. 40 mm reproduktory zajistí silné basy. Komfortní náušníky s polstrováním a nastavitelná polstrovaná čelenka zaručí absolutní pohodlí i po dlouhých hodinách hraní.

Vysoce výkonná herní myš
Optická herní myš nabízí tlačítko pro výběr ze 4 možností DPI, díky kterému můžete snadno přepínat citlivost, jak zrovna potřebujete. Ergonomický symetrický tvar nabízí různé styly uchopení. Možnost výběru ze 7 barev podsvícení, dodá tu správnou herní atmosféru.

Textilní podložka
Tato herní podložka o rozměrech 28,7 x 24,4 cm je ideální pro vysoce citlivé myši. Pogumovaná spodní část zajistí, že podložka bude pevně držet na stole. Podložka je odolná proti polití a snadno se čistí.
Zobrazit více

Parametry

Barva černo-červené
Výrobce Red Fighter
Nosnost 132 kg
Potah ze syntetické kůže
Polštářek pod hlavu ano
Bederní opěrka ano
Naklopení opěradla ano
Kříž nylonový
Závodní sedačka ano
Reproduktory ne
RGB podsvícení ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky