Popis

Remington F6000

S planžetovým holicím strojkem F6 Style Series Aqua se můžete sprchovat, holit a upravovat zároveň. Je 100% vodotěsný, takže je vhodný na mokré i suché holení. Díky 100% vodotěsnosti můžete spojit sprchování a holení dohromady, navíc se všemi výhodami, které přináší holení namokro. Užijte si všechny možnosti stylingu, které nabízí, na zdokonalení svého vzhledu - díky 60 minutám bezdrátového provozu na to budete mít kopu času. Má ergonomický design, takže vám skvěle sedne do ruky a poskytne vám během holení dokonalou kontrolu.

Systém Aqua Blade
Holicí planžetový strojek F6 Style Series Aqua je 100% vodotěsný, takže je vhodný pro holení namokro i nasucho. Je plně omyvatelný, a tím pádem ho snadno vyčistíte. Použijte svou oblíbenou pěnu nebo gel na holení namokro nebo oholte přímo ve sprše.

Technologie Controlcut
Dopřejte si hladké a pohodlné oholení s planžetové holítkem F6 Style Series Aqua, který má technologii ControlCut. Pomocí zastřihovače Intercept s mikrohrebeňem snadno zachytíte i uleželé chloupky.

Výkyvná hlavice se zámkem a nezávislé duální flexibilní čepele
Výkyvná hlavice se zámkem a nezávislé duální flexibilní čepele, které má holicí strojek F6 Style Series Aqua, vám poskytnou při holení maximální kontrolu. Je navržen tak, že uzamkne správné nastavení na maximální kontrolu a přesně kopíruje obrysy tváře, takže snadno a pohodlně dosáhnete hladké oholení.- 100% vodotěsný - holení namokro nebo nasucho / snadné čištění
- Technologie ControlCut
- Zastřihovač Intercept s mikrohrebenem
- Výkyvná hlavice se zámkem
- Nezávislé duální flexibilní čepele
- Nástavec na vzhled strniště
- Ochrana hlavice
- Výklopný detailní zastřihovač
- Doba provozu 60 minut
- Rýchlonabití za 5 minut
- 2 LED indikátory
- Nabíjení USB
- Doba nabíjení 90 minut
- Cestovní pouzdro
Zobrazit více

Parametry

Výdrž baterie 60 min.
Systém napájení akumulátorové
Rychlonabíjení ano
Výrobce Remington
Holicí systém planžetové
Hmotnost 0.5 kg
Zastřihovací nástavec ano
Mokré holení ano
Výkyvná hlava ano
Suché holení ano
Zobrazit více parametrů