Repeatery, transceivery, konventory (5)

Nejprodávanější produkty

1
Sonos BOOST

Sonos BOOST

S bezdrátovým můstkem Sonos Boost dostáváte základní prvek pro vytvoření domácí sítě, tedy pro připojení systémů Sonos do bezdrátové sítě SonosNet. Poskytuje pokrytí wifi signálu v úhlu 360°, a to i ...
od  3 190 
2
TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275...
od  444 
3
TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul...
od  442 

Sonos BOOST

S bezdrátovým můstkem Sonos Boost dostáváte základní prvek pro vytvoření domácí sítě, tedy pro připojení systémů Sonos do bezdrátové sítě SonosNet. Poskytuje pokrytí wifi signálu v úhlu 360°, a to i ...
od 3 190 
porovnat

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275...
od 444 
porovnat

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul...
od 442 
porovnat
TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2...
729 
TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, ...
729 

PODOBNÉ FRÁZE