99 %
(10 hodnocení)
Resibo 100 ml
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
99 %
(10 hodnocení)
Resibo 100 ml
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Resibo přírodní samoopalovací tonikum Have Some Tan! 100 ml

Přírodní samoopalovací tonikum Have Some Tan! Resibo 100 ml
Efekt krásného, zdravého opálení přirozeným, bezpečným a šetrným způsobem. Díky složení pečlivě vybraných přírodních ingrediencí získá vaše pokožka vzhled opálení již za několik hodin, aniž byste ji museli vystavovat slunci.
Lehké a hydratační tonikum je vynikající přírodní alternativou krémů a mlék pro efekt opálení. Ideální pro všechny typy pleti.

Jemné reakce rostlinného dihydroxyacetonu (DHA) s aminy, peptidy a aminokyselinami přítomnými v zrohovatělé vrstvě pokožky vedou k jemnému a rovnoměrnému zabarvení jako po opalování. Účinek je stejný, ale mnohem zdravější. Protože dihydroxyaceton je voděodolný, opálení se nesmývá, ale postupně vybledne, jak se odumřelé buňky v rohové vrstvě pokožky odlupují. Účinek DHA lze navíc stupňovat, takže můžete regulovat odstín svého opálení, od světlého po tmavé, v závislosti na počtu a frekvenci aplikací. Složky obsažené v toniku, jako je rostlinný propandiol, rostlinný glycerin a hyaluronát sodný, mají navíc silný hydratační a ochranný účinek.

Extrakt ze slézu zabraňuje transepidermální ztrátě vody a extrakt z máku a kurkumy jsou velmi silné antioxidanty, které regenerují a zlepšují stav pokožky. Lehký a hydratační samoopalovací toner je vynikající přírodní alternativou krémů a mlék pro efekt opálení. Díky své konzistenci je doplňkem, ne jen další ošetřující přísadou. To znamená, že můžete i nadále používat své oblíbené krémy, které vaší pleti dodají všechny složky, které potřebuje.
Svěží, bylinkovo-květinová vůně činí aplikaci tonika příjemnou a osvěžující.
Použití
Tonikum důkladně rozetřete v dlaních a rovnoměrně vmasírujte do obličeje, krku a dekoltu. Vyzkoušejte množství, které vyhovuje vašim potřebám. Můžete používat ráno, ale i večer, abyste se ráno probudili s opálenou pokožkou. V závislosti na tom, jak intenzivní opálení chcete, použijte jednou a poté opakujte v kratších nebo delších intervalech – jak dlouho budete chtít. Nezapomeňte si po aplikaci důkladně umýt ruce mýdlem a vodou. Po otevření skladujte kosmetiku v chladničce.
Složení
Aqua, Dihydroxyacetone (plant derived), Glycerin, Propanediol, Papaver Rhoeas Petal Extract, Malva Sylvestris Flower Extract, Curcuma Longa Root Extract, Sodium Hyaluronate*, Tetrasodium Glutamate Diacetate*, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid * certifikované přírodní ingredience
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Resibo
Objem 100 ml
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty