79 %
(10 hodnocení)
akční Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
79 %
(10 hodnocení)
akční Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Resistance Retribution

Nový hrdina, nový nepřítel a nová funkčnost: úplně nový titul Resistance: Retribution™ už infikoval pulty prodejen blízko vás.

Právě teď nastala ta správná doba k boji! Nyní si můžete boj proti zákeřné Chimére vzít s sebou kamkoli, a to díky titulu Resistance: Retribution™ pro PSP™ od společnosti Sony Computer Entertainment Europe. Tato vzrušující střílečka z pohledu třetí osoby vás zavede do prostředí bojů proti zákeřné Chiméře v západní Evropě: a už je na pultech obchodů.

Příběh je zasazen mezi příběhy titulů Resistance: Fall of Man™ a Resistance 2. Zavede vás do srdce západní Evropy, kde potkáte nového hrdinu: Jamese Graysona. Bývalý britský námořník, který v konverzním centru Chiméry musel zabít svého vlastního bratra, se rozhodl vykonat svoji pomstu. Zjistil, že Chiméra v západní Evropě vymyslela otřesnou novou metodu konverze lidí, a přidal se k jednotce Maquis - evropskému odboji - aby se zúčastnil operace Overstrike a bojů za osvobození kontinentu od Chiméry. Zde objevuje úplně nové nepřátele, včetně lidí přeměněných na divochy, zvaných Cloven.

Novinka má speciální funkci, která umožňuje majitelům hry Resistance 2™ ‘nainfikovat’ a odemknout nový obsah ve hře na PSP™ - a hrát ho na PLAYSTATION®3 (PS3™). Režim Infected umožňuje majitelům Resistance: Retribution na PSP a Resistance 2 na PS3 infikovat Retribution novými vlastnostmi,, zbraněmi, inteligencí a dalším příběhem. Potom si můžete zahrát Resistance: Retribution na velké obrazovce PS3. Stačí připojit své PSP k Resistance 2 na PS3 pomocí USB kabelu a zvolit ‘Infect your PSP’. Úplně nová funkce PSP Plus umožňuje ovládat Graysona pomocí bezdrátového ovladače DUALSHOCK®. Umožňuje to propojení PSP a PS3, které také umožňuje hráčům hrát Resistance: Retribution v pohodlí domova nebo kdekoli na cestách.

Titul Resistance: Retribution je nabitý vzrušením a napětím série Resistance; noví nepřátelé a zbraně, hra až pro osm hráčů v pěti herních režimech - a pokročilý systém zaměřování. Vezměte boj o existenci lidstva doslova do svých rukou.
Zobrazit více

Parametry

Žánr akční
Výrobce Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky