0 %
(0 hodnocení)
RhinoTech vícebarevné silikonové 23 cm Xiaomi Mi Band 7

Popis

RhinoTech 3-pack řemínků pro Xiaomi Smart Band 7 černá, oranžová, zelená RTACC238

Náhradní řemínky pro Mi Band 7
Náhradní řemínky pro chytrý náramek Mi Band 7 jsou vyrobeny z kvalitního, pružného a vysoce odolného silikonu. Jsou tedy vhodné nejen pro každodenní běžné nošení, ale také pro sportovní aktivity a další outdoorové činnosti. Velmi pohodlně sedí na zápěstí a jejich výměna je jednoduchou, a hlavně chvilkovou záležitostí.
Nevíte, kterou barevnou variantu náhradních řemínků RhinoTech pro Váš Mi Band 7 náramek zvolit? Nemůžete se jednoduše rozhodnout díky široké škále barev? Přesně pro tyto situace je vhodné se rozhodnout pro výhodný 3-pack řemínků pro Mi Band, složený z těch vůbec nejprodávanějších a nejoblíbenějších barev skrze všechny generace Mi Band náramků. Na výběr máte ze dvou variant. První se skládá z kombinace černé, oranžové a zelené barvy, ve druhé variantě naleznete tmavě modrý, žlutý a zelený řemínek.
Kombinace těchto barev a bleskurychlá výměna řemínku udělá vždy z Vašeho Mi Band náramku perfektní doplněk, který se bude hodit ke každému outfitu.
Klíčové vlastnosti:· Odolnost proti vodě a potu· Snadná výměna řemínku· 3 barevné varianty v balení· Pohodlný a na dotek příjemný materiál· Vysoká životnost řemínku díky kvalitnímu silikonu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce RhinoTech
Barva vícebarevné
Materiál silikonové
Délka řemínku 23 cm
Pro model Xiaomi Mi Band 7
Pro značku Xiaomi