96 %
(82 hodnocení)
Atsko vosky impregnace 236 ml
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(82 hodnocení)
Atsko vosky impregnace 236 ml
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rothco vosk včelí na boty sno-seal 200g

Impregnace Atsko Sno-Seal vosk /dóza 200g/236ml/

Sno-Seal® je už od roku 1933 ta nejúčinnější, nejtrvanlivější a nejlepší ochrana kůže v náročných podmínkách. Jedná se o impregnaci z pravého včelího vosku, která chrání kůži před nasáknutím vodou, vysoušením a poškozením déle než krémy, oleje a živočišné tuky. Včelí vosk se se nekazí, a proto nezpůsobuje slábnutí, praskání či rozkládání kůže nebo švů či spojů. Usychá bez zápachu.

Výjimečně dobře odpuzuje posypovou sůl a tím zabraňuje tvoření skvrn na obuvi. Zabraňuje vodě pronikat kůží, protože na jejím povrchu vyplní kožní váčky a zaschne do podoby pevného vosku. Sno-Seal® chrání kůži také před vysycháním a udržuje ji pružnou a pevnou v nejsušších klimatických podmínkách.

- Udržuje přirozenou pevnost kůže a nezpůsobuje její měknutí.

- Nenarušuje přirozenou prodyšnost kůže a prodlužuje její životnost.

- Nepoškozuje švy nebo rámové spoje obuvi a nepopraská ani při stálém ohýbání kůže.

- Zachovává pružnost kůže i při teplotách pod bodem mrazu.

Použití:

- Doporučeno pro obuv s Gore-Tex®, Sympatex® apod. Sno-Seal® také chrání štípenkovou, broušenou, semišovou, neupravenou a recyklovanou kůži.

- Po aplikaci na semiš a podobné materiály kůže ztmavne a získá hladký povrch – bude však také impregnována a konzervována.

- Sno-Seal® lze použít také na rukavice, kabáty z olejového plátna, jezdecké chrániče holení, opasky, klobouky a další výstroj vystavenou vlhkosti a dešti. Kožené boty a rukavice, které jsou vystaveny častému styku se slanou vodou, vydrží čtyřikrát déle, když je ošetříte přípravkem Sno-Seal®.

Upozornění: po ošetření kůže ztmavne.

Hmotnost: 200g

Objem: 236ml

Struktura výrobku: vícemolekulární vrstva.

Neobsahuje: oleje a živočišné tuky, silikon.

Způsob aplikace: ručním nanesením pomocí hadříku nebo umělohmotné houbičky (kousek staré, ale čisté houby na nádobí postačí).

Vydatnost balení: cca 15g na jeden pár obuvi.

Trvanlivost aplikace: dle četnosti používání, obvykle několik měsíců při četném používání ošetřeného výrobku (běžně stačí pomocí Sno-Seal® obuv impregnovat pouze 3 až 4krát do roka).
Zobrazit více

Parametry

Značka Atsko
Druh vosky
Typ impregnace
Objem 236 ml
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky