100 %
(1 hodnocení)
Ruhhy 150 x 200 cm šedé polyesterové
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Ruhhy 150 x 200 cm šedé polyesterové
Zobrazit další nabídky

Popis

Ruhhy 19532 Zátěžová přikrývka antistresová 8 kg šedá 150x200

VÁŽENÁ PEŘINA 8kg

- APLIKACE - zátěžová přikrývka se používá při poruchách propriocepce, které se objevují mj. v u lidí s autismem, ADHD nebo poruchami smyslového zpracování. Často se také doporučuje při nespavosti, depresi a úzkosti. Senzorická přikrývka stimuluje hluboký vjem a „utišuje“ nervový systém.

- PODPORUJE LÉČBU NESOSTI - přikrývka zajišťuje neustálou stimulaci hlubokého smyslového systému, což výrazně přispívá ke snížení úrovně úzkosti a stresu. Zvyšuje se hormon štěstí, tedy serotonin a klesá stresový hormon kortizol. Přikrytím těla peřinou získáváme pocit bezpečí a pocit uvolnění, díky kterému se nám snadněji usíná.

- JAK VYBRAT PEŘINU - hmotnost vážené přikrývky by měla být přibližně 10-15% tělesné hmotnosti uživatele . Příliš malá nebo příliš velká zátěž způsobí, že přikrývka nebude plnit své funkce. Pokud hmotnost kolísá mezi dvěma rozsahy, doporučuje se zvolit těžší verzi peřiny.

- UKLIDŇUJÍCÍ - těžká deka poskytuje dostatečně silný, stálý tlak na vaše tělo a umožňuje vám tak relaxovat a odpočívat. To se může promítnout do lepšího spánku. Je to? pocit podobný objetí: příjemný, uklidňující a obepínající. Sladké sny!

- SPECIFIKACE - šedá barva; rozměr: 150x200; vnější materiál: bavlna; výplň: polyester + skleněné korálky; hmotnost náplně: 8 kg; hmotnost: 8,4 kg; hmotnost v balení: 8,412 kg.

SPECIFIKACE

- šedá barva
- rozměr: 150x200
- vnější materiál: bavlna
- výplň: polyester + skleněné korálky
- hmotnost náplně: 8 kg
- hmotnost: 8,4 kg
- hmotnost v balení: 8,412 kg

ZAHRNUTA

- přikrývka
- Taška
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy
Rozměry 150 x 200 cm
Barva šedé
Druh náplně polyesterové
Zobrazit další nabídky