Russell Hobbs 20630-56

96 %
(56 hodnocení)

Díky příkonu 3100 W se naše žehlička Power Steam Ultra ohřeje až o 15% rychleji* a má o 50% hladší skluz**, takže budete mít rychleji hotovo. Má super hladkou keramickou desku, která se klouže i po tom nejzmačkanějším prádle a zanechá vaše oblečení bez záhybů. Unikátní špička s se žlábkem vám umožní dostat se i k těm nejošemetnějším místům kolem zapínání a dá vašemu oblečení profesionálně vyžehlený vzhled. Power Steam Ultra žehlička má prvky jako je velká nádobka na vodu, která umí vydat silný parní... Celý popis

Koupit za 1 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky příkonu 3100 W se naše žehlička Power Steam Ultra ohřeje až o 15% rychleji* a má o 50% hladší skluz**, takže budete mít rychleji hotovo. Má super hladkou keramickou desku, která se klouže i po tom nejzmačkanějším prádle a zanechá vaše oblečení bez záhybů. Unikátní špička s se žlábkem vám umožní dostat se i k těm nejošemetnějším místům kolem zapínání a dá vašemu oblečení profesionálně vyžehlený vzhled.
Power Steam Ultra žehlička má prvky jako je velká nádobka na vodu, která umí vydat silný parní ráz 210g a popere se tak i se zmačkanou džínovinou nebo lněným vláknem. Stálý výstup páry 45g si zase hravě poradí s bavlněným prádlem. Má výkonné vertikální napařování, které je ideální na odstranění pomačkání na pověšeném ošacení, záclonách a čalounění.
Ať už máte žehlení rádi nebo ho nesnášíte, čerstvě vyžehlené prádlo, kterého dosáhnete díky žehličce Power Steam Ultra, se vám bude zamlouvat.
Rychlé a výkonné žehlení
Naše žehlička s největším výkonem! 3100W síly pro o 15% rychlejší žehlení.
Čištění "Triple Action"
Tato žehlička je vybavena kazetou proti usazeninám, samočisticí a silnou parní funkcí. Tyto funkce zabraňují usazování nečistot a prodlouží život a výkon Vaší žehličky.
 
Technické parametry

Výkon 3100 W
Keramická žehlící plocha
45 g/min. stálý výstup páry
210 g/min. parní ráz
Automatické vypnutí
Jemný povrch držadla
3m dlouhý kabel
Funkce odvápňování
„Anti-drip“ systém proti odkapávání
350ml zásobník na vodu
Nasucho/pára/kropení a stříkání
Samočistící funkce
Výkonné vertikální napařováni
Unikátní špička
Žlábek na knoflíky
Záruka 24 měsíců

*15% rychlejší ohřev při testování ve srovnání s Russell Hobbs 19330/19330-56 Power Steam Pro 2750W s keramickou deskou.**Vylepšený skluz při testování s Russell Hobbs 19330/19330-56 Power Steam Pro 2750W s keramickou deskou.
Zobrazit více

Podobné produkty