100 %
(1 hodnocení)
Samsung černé plast Samsung
100 %
(1 hodnocení)
Samsung černé plast Samsung

Popis

Samsung EF-RS918CBEGWW

Ochranný kryt s odnímatelným úchytem na příslušenství

Ochranný kryt Samsung Rugged Gadget Case Galaxy S23 Ultra, Black

Stvořen do náročných podmínek

Rádi se stáváte objeviteli nových míst a pořizujete se svým telefonem Samsung Galaxy S23 Ultra dechberoucí záběry, kterým se obdivují vaši přátelé či fanoušci na sociálních sítích? Nebo prostě jen chcete mít jistotu, že vaše zařízení na cestách nepotká nepříjemná nehoda? V obou a dalších případech skvěle poslouží odolný ochranný kryt s odnímatelným úchytem na příslušenství. Ten telefon dokonale ochrání před poškrábáním, pádům z výšky a jiným nárazům, které důsledně absorbuje pogumovaný design, schopný si hravě poradit i s tím nejnáročnějším způsobem užití. 

Vylepší odolnost, přinese další funkce

Ochranný kryt nejen, že zlepší odolnost vašeho zařízení a stabilitu úchopu, ale rovněž přinese i možnost využít své zadní strany k získání dalších funkcí – ať už půjde o přihrádku, kam můžete vložit například kreditní kartu či tramvajenku nebo možnost její výměny za držák či stojánek – přesně dle vašich momentálních potřeb.

Přizpůsobte si jej množstvím doplňků

Pokud budete chtít kryt ještě dále vylepšit, jednoduše k němu připojte speciální poutka a další příslušenství, jehož motivy vycházejí ze spolupráce společnosti Samsung s velkými jmény zábavního průmyslu. Vyberte si z rozsáhlé nabídky a najděte doplněk, který v maximální možné míře vyjádří váš jedinečný styl. Funkční příslušenství pak zahrnuje třeba i externí spoušť fotoaparátu nebo stojánek pro pohodlné sledování videí bez nutnosti telefon držet v ruce.

Recyklací za budoucnost našeho světa

Stejně důležité, jako ochrana vašeho telefonu, jsou i péče a starost o naši planetu. Za tímto účelem společnost Samsung při výrobě originálního příslušenství pro telefony řady Galaxy S23 Ultra použila recyklované plasty a další materiály, včetně těch vylovených z oceánů. Výsledkem je mnohem nižší zátěž na životní prostředí, což potvrzuje i obdržená mezinárodní certifikace od společnosti UL.

Vyobrazení je pouze ilustrativní. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Barva černé
Materiál plast
Pro značku Samsung
Přihrádka na kreditky ne
Model telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra