99 %
(8 hodnocení)
Schleich 3 let farmáři pro holky postavičky
Zobrazit další nabídky
99 %
(8 hodnocení)
Schleich 3 let farmáři pro holky postavičky
Zobrazit další nabídky

Popis

Schleich 4247 Velký statek s příslušenstvím

Zábava s domácími zvířátky!

Farma se stájí a zvířaty Schleich® je základem tohoto herního světa. Zde bydlí farmář Paul a farmářka Laura, kteří se s láskou starají o hospodářská zvířata.
Sada nabízí velké množství příslušenství a funkcí pro dlouhotrvající radost z hraní. Kromě obytné části s kuchyní, jídelním koutem a ložnicí se zde nachází stáj, která poskytuje velký prostor pro zvířata. Pomocí kladky lze seno snadno dopravit na půdu a uskladnit. Následně se seno může dostat skrz střešní okno ke zvířatům. Oblast stáje s ploty a výběhy je vytvořena modulárně a lze ji sestavit do zcela libovolné podoby.

Balení obsahuje: 1x dům s balkonem a stodolou, 1x kráva, 1x tele, 1x oslí mládě, 1x pes, 1x kočka, 1x mini prasátko, 1x myš, 1x farmářka, 1x farmář, 1x šála, 1x jeřáb s krmítkem, 6x plot, 4x výběhy, 1x květináč, 1x žebřík, 1x vidle, 1x smeták, 1x vodní hadice s držákem, 1x jídelní stůl, 1x lavička, 1x trouba, 1x dřevo, 1x dřez, 2x talíř, 2x šálek, 1x mísa pro psa, 1x manželská postel, 1 x deka na postel, 1x krabička na potraviny, 1x kolečko, 1x seno k nakládání, 2x balík sena, 2x balík slámy, 1x mrkve, 1x jablka, 1x nálepka

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schleich
Věk od 3 let
Druh farmáři
Určení pro holky
Typ postavičky
Zobrazit další nabídky