98 %
(4 hodnocení)
Schleich 3 let farmáři pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
98 %
(4 hodnocení)
Schleich 3 let farmáři pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Schleich 42501 Škrabadlo s kočkou a koťátky

Ve hře „Hra roztomilých kočiček“ ze světa Schleich® Farm World si roztomilé kočky hrají s klubíčkem vlny, poskakují kolem svého škrabacího stromu, nebo se schovávají ve svém malém domečku. Potom si vždy odpočinou ve svém pelíšku. Škrabací strom lze nastavit dle aktuální potřeby kočiček. Schleich® figurky jsou všechny modelovány v nejjemnějším detailu, láskyplně malované a povzbuzují děti k tomu, aby hrály a zároveň se učily.

Obsahuje: 1x kočka, 1x kotě stojící, 1x hrající si kotě, 1x škrabací kočičí strom, 1x domeček, 1x miska, 1x klubíčko vlny, 1x provázek.
Rozměr cca: 12,5 x 12 x 15 cm.
Rozměr balení: 19 x 11,5 x 5,5 cm.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Doporučený věk: 3-8

FARM WORLD – na farmě se pořád něco děje! Ve světě Schleich® FARM WORLD najdou malí milovníci značky Schleich® hrací figurky a hrací sety pro opravdové milovníky venkova. Farma z kolekce Schleich® FARM WORLD je obrovská! Farmáři Paul a Laura žijí na velkém statku se svými dětmi Benem a Sarah a s láskou se starají o všechna hospodářská zvířata. Jsou tu krávy a slepice, ale také osli, kozy, králíci a spousta dalších čtyřnohých stvoření. Farmu hlídá psí máma, fenka labradora, zatímco kočka raději chytá myši. Naštěstí mají Paul a Laura nejmodernější vybavení, takže veškerou práci hravě zvládnou.
Schleich je německý výrobce minifigurek. Hlavním cílem Schleich je dát dětem zábavný a výchovně hodnotný herní koncept, který rozvíjí kreativitu a fantazii a zároveň podporuje jejich rozvoj. Všechny figurky, jež Schleich vyrábí jsou ručně malovány. Kupujete tak výrobky, které splňují všechny vnitrostátní i mezinárodní požadavky. K těm patří směrnice č. 2009/48/ES o bezpečnosti hraček, DIN EN 71 a mezinárodní norma Standards ASTM F963-2008.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schleich
Věk od 3 let
Druh farmáři
Určení pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky