Popis

Schleich 42526 Kavárna pro víly

Nová elfí květinová kavárna ve světě bayala od společnosti Schleich je novým místem, kde se potkávají elfové. I nejlepší kamarádky Eyela a Feya se tady rády potkávají u kávy a borůvkového koláče. Sladké růžové hříbě jednorožce nemůže nikdy chybět. Často květinu ještě dále krášlí. Konkrétně pestrými nálepkami, které lze použít opakovaně.

V nové elfí květinové kavárně ve světě bayala od společnosti Schleich se najde vše, co elfové pro odpolední pokec nad kávou potřebují. Když Eyela a Feya otevřou květinu, nasadí si Feya ze všeho nejdříve připínatelnou zástěru a v kávovaru na pultu udělá své nejlepší kamarádce Eyele čerstvou kávu. Pohodlně si přitom hoví na židli u stolu, na kterém už na ni čeká talíř s lahodným ostružinovým koláčem.

Také roztomilé růžové jednorožčí hříbě s vytetovaným cupcakem a třpytivou hřívou dostane kousek ostružinového koláče z vitríny u pultu. Tento koláč mu chutná nade vše. Když je o přátele postaráno, dopřeje si Feya ještě jednu kávu. Všichni tři společně vyzdobí pult a stěny pestrými nálepkami. Než odejdou, elfí kavárnu prostě zavřou, aby zde mohli strávit uvolněné odpoledne ještě jednou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schleich
Věk od 3 let
Série Princezny
Určení pro holky
Typ postavičky