0 %
(0 hodnocení)
Schleich s hračkami Dudlu pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Schleich s hračkami Dudlu pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Schleich Olymptoy Adventní kalendář Schleich Domácí zvířata

Schleich Farm World - Adventní kalendář Schleich - Domácí zvířata
Nový adventní kalendář Schleich, ze série FARM WORLD, Domácí zvířata 2022 skrývá za 24 dvířky skvělá překvapení a pomůže zkrátit čekání na svátky. Adventní kalendář obsahuje řadu skvělých zvířat a spoustu příslušenství pro pořádnou zábavu.Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě.

Rozměry: 25,5 x 39 x 7,5 cm
Věk: 3+

FARM WORLD – na farmě se pořád něco děje! Ve světě Schleich® FARM WORLD najdou malí milovníci značky Schleich® hrací figurky a hrací sety pro opravdové milovníky venkova. Farma z kolekce Schleich® FARM WORLD je obrovská! Farmáři Paul a Laura žijí na velkém statku se svými dětmi Benem a Sarah a s láskou se starají o všechna hospodářská zvířata. Jsou tu krávy a slepice, ale také osli, kozy, králíci a spousta dalších čtyřnohých stvoření. Farmu hlídá psí máma, fenka labradora, zatímco kočka raději chytá myši. Naštěstí mají Paul a Laura nejmodernější vybavení, takže veškerou práci hravě zvládnou.
Schleich je německý výrobce minifigurek. Hlavním cílem Schleich je dát dětem zábavný a výchovně hodnotný herní koncept, který rozvíjí kreativitu a fantazii a zároveň podporuje jejich rozvoj. Všechny figurky, jež Schleich vyrábí jsou ručně malovány. Kupujete tak výrobky, které splňují všechny vnitrostátní i mezinárodní požadavky. K těm patří směrnice č. 2009/48/ES o bezpečnosti hraček, DIN EN 71 a mezinárodní norma Standards ASTM F963-2008.
Mohlo by Vás zajímat:

Značka: Schleich
Druh: Sady figurek
Kolekce: Farm World
Motiv: Adventní svátky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Schleich
Druh s hračkami
Značka Dudlu
Určení pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky