0 %
(0 hodnocení)
Scubapro 1. a 2. stupeň
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Scubapro 1. a 2. stupeň
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Scubapro MK17/A700 Black tech. DIN

Scubapro MK17. - I. stupeň

Nová technologie XTIS (Extended Thermal Insulating System) je patentovaným systemem nabízející kompletní mechanickou izolační ochranu ve studené a velmi studené vodě. Výhoda vysoký výkon regulátoru a velká dodávka vzduchu přetrvává i ve takových vodách.

Vysoce výkonný vyvážený membránový první stupeň MK17 byl vyvinut speciálně pro použití v drsném prostředí, v ledových vodách nebo v znečištěném prostředí.

Membránová technologie

Membránové první stupně jsou složitější a tvoří je i více pohybujících se dílů, než první stupně s pístem. Díky suché komoře je vnitřní mechanismus izolován od okolního prostředí (nedostane se do něj voda). Membránové první stupně jsou oblíbenou volbou potápěčů v ledové vodě, především díky jejich lepší odolnosti vůči zamrzání. Membránové první stupně se rovněž doporučují pro potápěče, kteří se pohybují ve vodě s vysokým obsahem cizích částic, bahna a naplavenin či jiných znečisťujících látek.

Všechny naše membránové první stupně nabízí vyváženou technologii a komponenty umožňující v případě potřeby rychlý průtok vzduchu do druhého stupně a všeobecně spolehlivý výkon.

Díky suché komoře je vnitřní mechanismus izolován, což poskytuje lepší výkon ve studené vodě. Membránová technologie zabraňuje pronikání vody do mechanismu prvního stupně a tím zajišťuje bezproblémový provoz i v těch nejchladnějších podmínkách.

Patentovaný žebrový tepelný výměník pro eliminování zamrzání.

Vyvážená technologie poskytuje konzistentní výkon ve všech tlakových lahvích, v jakékoli hloubce a optimalizuje výkon druhého stupně pro snadné dýchání.

Dva protilehlé vysokotlaké výstupy - uspořádání vysokotlakých a nízkotlakých hadic je rozhodující pro pohodlné potápění. Dva protilehlé vysokotlaké výstupy umožňují individuální umístění prvního stupně (směrem nahoru nebo dolů). To umožňuje umístění přístrojů buď na pravou, nebo levou stranu a poskytuje tak více svobody v oblasti hlavy a krku.

Více nízkotlakých výstupů - pro maximální pohodlí a volnost v uspořádání hadic poskytuje možnost otáčení hlavice s 5 výstupy MK25 až o 360°. Vysokotlaké výstupy poskytují o 15% více vzduchu než běžné výstupy.

DIN konfigurace prvního stupně - k dispozici v 300 barové DIN verzi.

Možnost externí regulace středotlaku - To umožňuje autorizované servisní techniky Scubapro provést rychle jemné doladění nebo úpravy prvního stupně po údržbě bez demontáže.

A700 DRUHÝ STUPEŇ

- Kovová konstrukce s pokročilou technologií, vyrobená precizní ruční prácí pro celoživotní užití

- Výjimečný dýchací výkon v jakékoliv hloubce, při jakékoliv teplotě a na jakémkoliv místě - dechová práce pouhých 0.49 J / l

- Celokovové tělo a provedení všech komponentů pro maximálně efektivní tepelnou výměnu s minimálním rizikem zamrznutí i v extrémně ledové vodě

- Kompaktní rozměry, minimální hmotnost

- Technologie ventilu s vyváženým průtokem vzduchu pro mimořádně komfortní (až téměř přirozené) dýchání

- Nově uspořádaný VIVA systém pro lepší kontrolu a komfort

- Špičkový výdechový ventil pro minimální výdechový odpor / odklonění bublin od obličeje potápěče

- Scubapro nastavuje se svým druhým stupněm A700 nový standard v oblasti výkonnosti plicních automatik

- Scubapro A700 black tech váží pouhých 224g!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scubapro
Stupeň 1. a 2. stupeň
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky