Popis

Sencor SDF 782 BK

Digitální fotorámeček SDF 782 BK Fotorámeček Sencor SDF 782 vám připomene vzpomínky
Nevíte, kterou z fotografií si pověsit na zeď anebo vystavit v kanceláři na stůl? Jedná se u vás doslova o neřešitelný problém? Sencor digitální fotorámeček SDF 782 vám pomůže toto dilema elegantně vyřešit!

Rozlišení 1024 x 600 pixelů.
Slot pro paměťové karty.
Možnost přizpůsobení intervalu střídání fotografií.
Dálkové ovládání.
Elegantní design.

Na první pohled se jedná o obyčejný rámeček s fotkou, ale na pohled druhý zjistíte, že se jedná o elegantní digitální rámeček, kde je místo obyčejného skla a papírové fotografie umístěn 7“ IPS panel s výbornými pozorovacími úhly. Nebudete tak mít problém sledovat své fotografie z nejrůznějších míst.
Používání fotorámečku Sencor SDF 782 je velice jednoduché! Stačí jej postavit na stůl anebo pověsit na zeď a prostřednictvím slotu pro paměťové karty, nebo USB portu nahrát vybrané fotografie. Po importu do rámečku si jednoduše zvolíte která fotografie se má zobrazit, nebo si upravíte interval v jakém se mají fotografie střídat, a už se jen kocháte pohledem na vaše oblíbené obrázky.
Vaše snímky se budou zobrazovat na pestrobarevném a kvalitním displeji, kterým je fotorámeček Sencor SDF 782 vybaven. Obrazovka disponuje rozlišením až 1024 x 600 pixelů a poměrem stran 16 : 9. Oblíbené fotografie budete moci kdykoliv prohlížet na displeji s nastavitelným jasem. Ocecníte také integrovaný reproduktor pro příjemné podbarvení fotografií zvukovou kulisou.

Sencor SDF 782 je digitální fotorámeček s IPS HD displejem o úhlopříčce 7 palců. Nabízí rozlišení 1024 x 600 pixelů. Poměr stran 16 : 9. Slot pro paměťové karty SD, SDHC a MMC. Podpora českého jazyka. Nastavitelný interval prezentace, nastavitelný jas. Podpora VESA standardu 75 x 75 mm. Dálkové ovládání. Možnost montáže na stěnu. Integrovaný reproduktor. Praktický stojánek. Sluchátkový výstup a USB 2.0. Napájecí adaptér. Rozměry 126 x 180 x 24 mm. Hmotnost 500 g. z kategorie Papírnictví | Fotoalba od Sencor naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.5 kg
Nativní rozlišení 1024 x 600
Rozměry 180 x 126 x 24 mm
Wi-Fi ne
Video režim ano
Interní paměť ne
Nápájení baterií ne
Mp3 ano
Výrobce Sencor
Úhlopříčka obrazovky 7 palce
Zobrazit více parametrů