Smoby hluboký a sportovní DeLuxe Maxi Cosi & Quinny 3v1 šedý

94 %
(9 hodnocení)
Smoby šedé kombinované textilní

Smoby hluboký a sportovní DeLuxe Maxi Cosi & Quinny 3v1 šedý

94 %
(9 hodnocení)
Smoby šedé kombinované textilní

Popis

Smoby hluboký a sportovní DeLuxe Maxi Cosi & Quinny 3v1 šedý

Kočárek Smoby DeLuxe Maxi Cosi & Quinny 3v1je vynikající kočárek pro panenku, který lzeposkládat na 3 různé způsoby: tradičníhluboký kočárek,sportovní kočárek- bugina nebo jej holčička využije jakonosítko pro panenku, ve kterém může panenka spát. Dívčí kočár je vyhotoven v nadčasové amoderní šedé barvěv kombinaci s hnědou, která imituje dřevo a černou. Hračka pro dívky je výborný doplněk péče o panenku, protože malé holčičky se rady o svou panenku starají jako o vlastní miminko. Díky kočárku Smoby se s ní mohou procházet po čerstvém vzduchu, uspávat ji v kolébce nebo v postýlce. Kočárek je jako stvořenýpro panenku s výškou 42 cm. Aby byla dětská panenka během procházek v bezpečí, v sedací části kočárku je bezpečnostní pás. Plastové sedadlo je potaženo speciálním textilem.
Kolečkajsou vyrobenyz gumy. Přední kolečka jsou otočné o 360 stupňů, kočárek je stabilní a snadno se s ním manipuluje.Sportovní část vaničkystačí jednoduše složit do vodorovné polohy, napojit na ni vaničku a kočárek se rychle přemění na klasický hluboký kočárek, který se opět vrací do módy. Ručka na dětském kočárku jeergonomicky tvarovaná, aby ji dívky-maminky mohly pohodlně držet.Výška madlaod země je 66 cm. Hluboká část vaničky má praktický držák, takže se velmi snadno přenáší. Kočárek disponuje iúložným prostorempod sedadlem, do kterého si holčička odloží doplňky pro panenku nebo jiné oblíbené hračky.
Design kočárkupro panenku je originální a realistický, vypadá jako opravdový kočárek pro miminko. Kočíkovanie panenky je velmi oblíbená hra mezi nejmenšími holčičkami. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností narůst a rozvoj dítěte. Rozvíjejí se jazykové a komunikační schopnosti dětí, jemná motorika, city a smysl pro péči. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Právě napodobováním života dospělých se děti nejdříve naučí, jak se orientovat v reálném světě. Šedý kočárek DeLuxepro holčičky od 3 letje na to ideálním prostředkem. Kočárek má pevnou plastovou konstrukci, je lehký a zároveň stabilní.Rozměry kočárkupro panenky jsou52*39*66 cm.
Smobyje renomovanýfrancouzský výrobcekvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám,sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ??nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.
Vlastnosti krásný kočárek pro panenku 3v1 hluboký kočárek, bugina a nosítko multifunkční využití moderní šedý design vhodný od 3 let pro panenku s výškou od 32 do 42 cm s gumovými kolečky odolná plastová konstrukce kvalitní francouzský výrobek
Rozměry produktu: 52 x 39 x66 cm
Celková výška 66 cm
Rozměry balení 34 x 20 x 53 cm
Celková délka 52 cm
Výška ručky 66 cm
Balení v kartonu
Hmotnost 3,0 kg
Vhodné pro panenku 32 - 42 cm
Věk: od 3 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smoby
Barva šedé
Typ kombinované
S taškou ne
Materiál textilní
Věk od 3 let
Značka Smoby
Retro styl ne
Zobrazit více parametrů