0 %
(0 hodnocení)
Smoby hnědé sportovní 1.98 kg plastové

Popis

Smoby sportovní Violette Baby Nurse 55 cm rukojeť

Panenka není součástí balení.
Sportovní kočárek pro panenku Violette z edice Baby Nurse je vynikající doplněk k panenkám, který je vhodný pro dívky již od 18 měsíců. Jeho krásné růžové odstíny zaujmou děti na první pohled a sedačku tvoří kvalitní textilie s moderním vzorem. Vejde se do něj panenka s maximální velikostí 42 cm. V přední části je opěrka, aby panenka byla během jízdy v bezpečí. Rukojeť je ve výšce 55 cm od země. Pod sedačkou se nachází plastový košík, do kterého si malá maminka odloží různé doplňky a příslušenství, bez kterého se její panenka neobejde.
Má stabilní a pevná kolečka, která zajišťují hladkou a snadnou jízdu. Je vyroben z kvalitního a odolného plastu, který je sametový na dotek. Holčičky si ho mohou vzít na procházky do parku, používat ho v interiéru i exteriéru. Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte, přičemž se přirozeným a hravým způsobem přibližuje světu dospělých. Rozměry produktu jsou 60*38*55 cm. Panenka není součástí balení.
Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé děťátko. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. 
Technické parametry

Chlapec/dívka
dívka

Věk
Od 18 měsíců

Původ
Francie

Rozměry produktu
60*38*55 cm

Celková výška
55 cm

Celková délka
60 cm

Výška ručky
55 cm

Balení v kartonu A / N
Ano

Barva
růžová

Vhodné pro panenku
32 - 42 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smoby
Barva hnědé
Typ sportovní
Hmotnost 1.98 kg
Materiál plastové
Věk od 2 let
Pro panenku Baby Nurse
Značka Smoby
Zobrazit více parametrů